Mocny akcent na zakończenie Middle East

Jack Bartholomew i James Pull zwyciężyli w ostatnim wyścigu zimowej serii Lamborghini Super Trofeo Middle East. Na pożegnanie z dalekowschodnim cyklem świetnie spisali się także Polacy, zajmując dwa miejsca na podium w klasie Am.

W generalce na 2. miejscu linię mety minął Taylor Proto, sięgając jednocześnie po mistrzowski tytuł w klasie Am. Jako trzecia załoga pełny dystans wyścigu pokonała Carrie Schreiner i Axcil Jeffries.

Bardzo dobrze spisali się również Polacy. Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski dojechali do mety na 8. miejscu w klasyfikacji generalnej i 2. w klasie AM, natomiast tylko oczko niżej w klasie finiszował Andrzej Lewandowski.

Zawodnik jeżdżący z numerem 67., Andrzej Lewandowski, tym samym przypieczętował tytuł wicemistrza Lamborghini Super Trofeo Middle East w klasie AM.

Dla zespołu z Rzeszowa start w trzech rundach zimowej serii był jednym z etapów przygotowań do właściwej, europejskiej części sezonu, która będzie główną serię teamu GT3 Poland w sezonie 2018.