Zapaliła papierosa w aucie zapominając o butli z propanem na tylnym siedzeniu. Jakim cudem kobieta wyszła z tego cało nie wie nikt [WIDEO]

O sporym szczęściu może mówić właścicielka żółtego Dodge’a Chargera, która przeżyła wybuch samochodu. Eksplozja całkowicie zniszczyła nie tylko auto, ale również część jej domu.

Zapaliła papierosa w aucie zapominając o butli z propanem na tylnym siedzeniu. Jakim cudem kobieta wyszła z tego cało nie wie nikt [WIDEO]
Podaj dalej

Zdarzenie miało miejsce 25 września w Charlotte w USA. Eksplozja nastąpiła około 30 sekund po tym, jak właścicielka samochodu, Rashanda Broome, wsiadła do pojazdu i zapaliła papierosa. Niestety najwyraźniej zapomniała, że ​​na tylnym siedzeniu znajduje się butla z propanem. Przerażający materiał z kamery monitoringu sąsiada pokazuje potężny wybuch, który rozerwał Dodge’a, wybijając szyby i wyrzucając odłamki auta w powietrze.

Co najgorsze, eksplozja była dopiero początkiem katastrofy. Niedługo potem Dodge zapalił się, a ogień szybko rozprzestrzenił się na dom, niszcząc garaż i dużą część pomieszczeń mieszkalnych. Jak ustaliły lokalne media, pani Broome uciekła z Chargera wkrótce po eksplozji, ale doznała oparzeń trzeciego stopnia.

Znajdujący się w domu mąż kobiety próbował ugasić pożar gaśnicą, ale na niewiele się to zdało. Na szczęście sąsiad małżeństwa tuż po eksplozji zadzwonił pod numer 911. Ekipy straży pożarnej przybyły na miejsce zdarzenia, jednak do tego czasu pożar całkowicie strawił już samochód oraz garaż i część domu. Moment wybuchu możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Przeczytaj również