Ukradł 5-latkowi samochodzik. Jeśli taki masz, to zazdrościmy - ta zabawka jest warta małą fortunę

Ukradł 5-latkowi samochodzik. Jeśli taki masz, to zazdrościmy - ta zabawka jest warta małą fortunę

Ukradł 5-latkowi samochodzik. Jeśli taki masz, to zazdrościmy – ta zabawka jest warta małą fortunę

Podaj dalej

Kraśniccy kryminalni odzyskali zabytkowy samochodzik dziecięcy, który padł łupem złodziei. Sprawcy zauważyli zabawkę zaparkowaną w pobliżu drogi, zatrzymali się i szybko zabrali ją do swojego auta. Działania funkcjonariuszy doprowadziły do ich ustalenia. To dwaj mieszkańcy powiatu kraśnickiego w wieku 20 i 33 lat.

Przykra niespodzianka przydarzyła się 5-letniemu chłopcu z gminy Wilkołaz. To właśnie tam w okolicach drogi, „zaparkował” swój zabytkowy pojazd „Moskwicz” . Okazało się, że ktoś perfidnie ukradł jego dziecięcą zabawkę.

Rodzice 5-latka złożyli zawiadomienie na kraśnickiej komendzie. Samochodzik wart był 3 tysiące złotych. Kryminalni szybko przystąpili do działania, aby odnaleźć i zwrócić dziecku zabawkę.

Trop zaprowadził ich do dwójki mieszkańców Kraśnika w wieku 20 i 33 lat. Policjanci ustalili, że tego dnia widząc pozostawiony na chwilę pojazd postanowili wykorzystać tę sytuację. Podjechali szybko autem i zapakowali do środka zdobycz, a po wszystkim szybko odjechali z miejsca.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z nich mundurowi odnaleźli skradziony samochodzik. Zabawka szczęśliwie wróciła do 5 latka. Domniemanym sprawcom, postawiono zarzuty kradzieży, za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News