Tak prezentuje się pierwsze w historii BMW M3 kombi. Wygląda to... dziwnie [ZDJĘCIA]

Tak prezentuje się pierwsze w historii BMW M3 kombi. Wygląda to... dziwnie [ZDJĘCIA]

BMW_M3_Touring_2022_spy_bez_maskovani_ilu_Perex

Podaj dalej

Co prawda nie są to najlepsze zdjęcia, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, ale najważniejsze, że pokazują wszystko to co najważniejsze. Przed Państwem pierwsze w historii BMW M3 w nadwoziu kombi. Co powiecie na taki projekt?

Ten rok jest wyjątkowy dla dywizji BMW M, ponieważ oprócz świętowania 50. rocznicy swojego istnienia, pokażą pierwsze na świecie BMW M3 kombi. Wprawdzie ponad dwadzieścia lat temu planowano budowę takiego auta opartego na modelu E46, ale finalnie nic z tego nie wyszło. Powodem rezygnacji z wprowadzenia na rynek sportowego kombi był fakt, że bawarski koncern swoje „eMki” oficjalnie produkował tylko w wersji coupe i cabrio.

Hot, or Not?

BMW ogłosiło już, że M3 Touring będzie dostępne w jednej wersji – Competition xDrive. Pod maską znajdzie się więc doładowany sześciocylindrowy silnik 3.0, który generuje 510 koni mechanicznych  i 650 Nm momentu obrotowego.

Cała moc przekazywana jest na wszystkie koła za pomocą automatycznej skrzyni biegów. Dla większości miłośników szybkich kombi będzie to odpowiednia kombinacja. Wszystko wskazuje na to, że Audi będzie miało w tym segmencie wreszcie jakąś konkurencję.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ᴡɪʟᴄᴏ ʙʟᴏᴋ (@wilcoblok)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News