Miał Hyundaia ale bardzo chciał BMW. Efekt jego dzieła oceńcie sami [ZDJĘCIA]

Hyundai Tiburon to niedrogie dwudrzwiowe coupe z Korei o efektownym designie. Ale co zrobić, jeśli chce się czegoś bardziej ekskluzywnego ? Pewien Koreańczyk znalazł na to sposób, ale ostrzegamy – oczy bolą od samego patrzenia. Takiej przemiany Hyundaia w BMW jeszcze nie widzieliśmy.

Miał Hyundaia ale bardzo chciał BMW. Efekt jego dzieła oceńcie sami [ZDJĘCIA]
Podaj dalej

Koreański pomysł na BMW

Człowiek pod pseudonimem „Dimdi” na koreańskim forum Bobaedream, zamieścił kilka zdjęć Tiburona „BMW” wraz z jego historią. Pierwszy post z września 2021 r. przedstawia pomalowany na czarno samochód z emblematami BMW, reflektorami w stylu „bad-boy”, niestandardowym przednim zderzakiem z grillem z poprzedniej generacji serii 4 , klamkami drzwi z serii 5 oraz znaczkami M i xDrive z tyłu. Zapowiada się nieźle, prawda?

 

To jednak był dopiero początek „przemiany”. W lutym 2022 Dimdi opublikował aktualizację swojego projektu, ale już z pozornie innym Tiburonem. Ten jest biały i ma nowy przedni zderzak, który jest bardziej zgodny z aktualną trendem projektowym BMW. Grill umiejscowiony jest wyżej, a nowy zderzak ma wloty w stylu M-Package, dzięki czemu Tiburon ma przypominać Gran Coupé z serii 2. Całości dopełniają pomalowane na ciemno felgi BMW. Z posta na Instagramie @Motorsjason możemy też zobaczyć, że auto otrzymało dyfuzor i tylny spojler.

Przeczytaj również