Kierowca Tesli w jednej chwili zgarnął 5 tys. zł mandatu. I to nie za prędkość - co mogło być tego przyczyną?

Kierowca Tesli w jednej chwili zgarnął 5 tys. zł mandatu. I to nie za prędkość - co mogło być tego przyczyną?

Kierowca Tesli w jednej chwili zgarnął 5 tys. zł mandatu. I to nie za prędkość – co mogło być tego przyczyną?

Podaj dalej

Pewien kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Mężczyzna spowodował zagrożenie bezpieczeństwa na jednej z dróg w gminie Raczki. Mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i wylądował w polu.

Tym razem to kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej 655 w Rudnikach. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując. Mężczyzna po zdarzeniu trafił do szpitala.

Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierowcom, pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News