Jednej nocy ukradł z salonu 7 samochodów. Nagranie z poczynań "pracowitego" złodzieja trafiło do sieci [WIDEO]

W trakcie jednej nocy włamać się do salonu samochodowego i po kolei ukraść 7 zaparkowanych tam aut – niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Pewien złodziej  z Temple Hills w stanie Maryland poradził sobie z tym doskonale i to bez większego wysiłku.

Jednej nocy ukradł z salonu 7 samochodów. Nagranie z poczynań „pracowitego” złodzieja trafiło do sieci [WIDEO]
Podaj dalej

Do kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek dużym salonie samochodowym Global Auto Outlet. Kamery bezpieczeństwa umieszczone w salonie zarejestrowały złodzieja, który najpierw włamał się do obiektu przez okno, a następnie zaczął przeszukiwać biura w poszukiwaniu kluczy.

Po ich znalezieniu mężczyzna na szybko obmyślił najlepszy sposób ucieczki. Następnie zniszczył bramę na tyłach salonu i ostatecznie uciekł z siedmioma samochodami. Nie jest jasne, czy złodziejowi ktoś pomagał. Wszystko wskazuje jednak na to, że działał on w pojedynkę – kilkukrotnie wracał do salonu i kradł kolejne auta. W sumie jednej nocy jego łupem padło aż 7 pojazdów.

Ten dealer ma wyjątkowego pecha

Niestety, nie jest to pierwszy przypadek ataku na tego dealera. Cztery miesiące temu miała miejsce inna kradzież, a właściciel Global Auto Outlet uważa, że ​​prawdopodobnie zorganizowała ją ta sama osoba.

To nie koniec – w połowie 2022 roku również miały tam miejsce liczne kradzieże. W jednym przypadku złodzieje za pomocą łomu i nożyc do śrub przedostali się do salonu, próbując ukraść sejf zawierający 30 000 dolarów w gotówce i dziesiątki kluczyków do samochodu. Wówczas podczas rozmowy z Fox 5 w czerwcu ubiegłego roku dyrektor generalny Global Auto Outlet powiedział, że ten incydent był trzecim atakiem w 2022 roku.

 

Przeczytaj również