Helikopter zrzucił Toyotę z kilku kilometrów. Czy legendarne auto wytrzymało ten ekstremalny test?

Toyota Hilux od wielu lat ma status pojazdu niezniszczalnego. I nie ma co się dziwić, niemal żaden egzemplarz tego samochodu na świecie nie ma łatwego życia, a mimo to wszystkie służą swoim właścicielom latami.

Helikopter zrzucił Toyotę z kilku kilometrów. Czy legendarne auto wytrzymało ten ekstremalny test?
Podaj dalej

Hilux miano auta kultowego zyskał niewątpliwie po emisji piątego odcinka 3 sezonu programu Top Gear. Jeremy Clarkson i James May zrobili dosłownie wszystko, aby ten model unicestwić. W tym celu najpierw samochód spalili, następnie utopili w morzu, a na sam koniec postawili go na dachu wieżowca, który… wyburzyli.

Ku zdumieniu wszystkich samochód nie dość, że po wszystkich tych próbach bez problemu odpalił, to również nadawał się do dalszej jazdy. Teraz blogerzy z kanału WhistlinDiesel na Youtube postanowili raz na zawsze rozwiać wątpliwości, czy Toyota Hilux faktycznie jest w stanie przeżyć dosłownie wszystko. W tym celu podwiesili auto do helikoptera, a następnie zrzucili go z wysokości… 3 km.

Czy jakikolwiek samochód byłby w stanie przetrwać tak ekstremalny test? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym wideo.

Przeczytaj również