Android Auto z szeregiem nowych funkcji. Kierowcy i pasażerowie będą zachwyceni tymi możliwościami

Firma Google ogłosiła dziś nowe funkcje dla Android Auto, które zapewnią większą wygodę, bezpieczeństwo i rozrywkę kierowcom i pasażerom.

android-auto- google
Podaj dalej

Android Auto to zyskująca coraz większą popularność aplikacja mobilna stworzona przez firmę Google. Pozwala ona zarządzać i strumieniować obraz z urządzenia działającego z systemem Android na wyświetlacz komputera pokładowego samochodu. Obecnie dostępna jest ona w 46 krajach świata. Teraz Android Auto zyska aż 5 kolejnych usprawnień, które bez wątpienia zostaną docenione nie tylko przez kierowców, ale również pasażerów.

aplikacja android auto

Nowy pakiet ulepszeń dla Android Auto zawiera:

  • WebEx i Zoom z funkcją tylko audio: użytkownicy Androida Auto mogą teraz oglądać spotkania WebEx i Zoom z funkcją tylko audio, gdziekolwiek się znajdują. Jest to szczególnie przydatne, jeśli jesteś w drodze do pracy lub domu i nie chcesz śledzić całej transmisji spotkania.
  • Prime Video dla wybranych pojazdów: Użytkownicy mogą teraz korzystać z Prime Video w Google Play w wybranych pojazdach Renault, Polestar i Volvo. W ofercie filmy, seriale i wydarzenia sportowe na żywo.
  • Przeglądarka Vivaldi w samochodzie: przeglądarka Vivaldi oparta na Chrome jest teraz dostępna także dla Android Auto. Vivaldi oferuje szereg funkcji, które czynią ją idealną przeglądarką samochodową, w tym widok podzielonego ekranu, sterowanie gestami i tryb czytania.
  • Kanał pogodowy: w przyszłości usługa pogodowa Weather Channel będzie dostępna w systemie Android Auto. Użytkownicy mogą następnie uzyskać dostęp do prognoz godzinowych, alertów podążających za mną i radaru z widokiem podróży.

źródło: CHIP

Przeczytaj również