Misio najlepszy

Misio najlepszy

Podaj dalej

W sobotę odbyła się dziewiąta runda Power Stage Bednary 2017. Na specjalnie przygotowanej trasie kierowcy rywalizowali w czterech próbach sportowych.

W sobotnie przedpołudnie na lotnisku w Bednarach pojawiło się ponad stu kierowców, którzy podjęli się rywalizacji w przedostatniej rundzie Power Stage. Zyskujący coraz większą popularność cykl organizowany na terenie lotniska, już po raz dziewiąty w tym roku ugościł zawodników głodnych sportowych zmagań. Zmierzyli się oni w czterech przeprowadzonych próbach, podczas których pokonywali trasę o długości około 8 kilometrów.

Ze szczytu najwyższego wzniesienia na lotnisku w Bednarach, doskonale widać panoramę całego toru 😎 Nam udało się go parokrotnie zdobyć 🙂 ——–> http://gopluscars.pl/onas——–> http://elektromobilnosc24.pl/ ——–> http://atlasward.pl/

Publié par GO+ Cars Atlas Ward sur samedi 18 novembre 2017

W klasyfikacji generalnej zwyciężył kierowca występujący pod pseudonimem Misio Szybki, który drugiego Mariusza Góreckiego pokonał o niespełna 10 sekund. Na trzecim miejscu sklasyfikowano załogę MM-Racing team, która straciła już jednak ponad pół minuty.

źródło: live.chronotec.pl

W klasie pierwszej zwyciężył Maciej Hankiewicz przed Krzysztofem Ptysiem. W drugiej najlepszy okazał się Z Jay natomiast w trzeciej Sebastian Krzyczmanik. W kolejnych triumfowali kolejno Mariusz Górecki oraz załoga MM-Racing team, która w Bednarach pojawiła się za kierownicą Evo 9 Pro Racing. W Open formalności dopełnił Misio Szybki.

Kolejna runda, która będzie stanowiła jednocześnie ostatnią eliminację cyklu została zaplanowana na 9 grudnia. Wówczas wyłonieni zostaną najlepsi kierowcy całego sezonu.

Tagi: Power Stage Bednary

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News