Mieli zakamuflować odświeżoną Hondę Civic. Zrobili to po taniości

Mieli zakamuflować odświeżoną Hondę Civic. Zrobili to po taniości

2020-honda-civic-hatch-china-scoop-1

Podaj dalej

Honda szykuje w 2020 r. facelifting modelu Civic. Prace rozwojowe nad aktualizacją stylistyczną oraz mechaniczną przeprowadzane są m.in. na chińskich drogach, na których można spotkać najbardziej pokracznie zakamuflowane auto.

Jeśli spojrzymy na zdjęcia szpiegowskie nowych samochodów, w oczy rzuca się profesjonalnie naniesiona folia, której tekstura ma uniemożliwić dokładne odwzorowanie kształtów. Chiński oddział Hondy najwyraźniej jeszcze nie zaprzyjaźnił się z tą technologią albo uznał, że jest zbyt kosztowny.

Zakamuflowali Civic’ka po swojemu, co wygląda dość zabawnie. Owszem, naniesiono folię, ale do jej zamocowania wykorzystano zwykłą czarno-żółtą taśmę. Tego typu barw używa się zazwyczaj do zwrócenia szczególnej uwagi, gdy wytycza się prowizoryczne ogrodzenie strefy wypadku lub budowy. Choć robota wygląda bardzo partyzancko, w zasadzie spełniła swoją rolę.

Samochód został jednak odnaleziony na jednym z parkingów. Dzięki temu motoryzacyjni szpiedzy mogli zrobić zdjęcia wnętrza pojazdu. Na fotografiach w niskiej rozdzielczości trudno dopatrzeć się rewolucji wnętrza, ale prawdopodobnie powiększeniu uległ ekran LCD na konsoli środkowej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News