Wykorzystał Google Maps by upokorzyć sąsiada. Cały świat teraz to ogląda [ZDJĘCIA]

Powszechnie używane przez kierowców i nie tylko Google Maps, co jakiś czas odkrywają przed nami różne dziwne zjawiska. Użytkownicy aplikacji amerykańskiego giganta, ostatnio dopatrzyli się intrygi, skierowanej chyba w stronę najbardziej znienawidzonego sąsiada. To niebywałe czego można się dowiedzieć z aplikacji służącej kierowcom do nawigacji.

google maps
Podaj dalej

Przeglądali Google Maps i odkryli szokującą intrygę

Na niecodzienny pomysł wpadł pewien Amerykanin, który postanowił zamanifestować swoją niechęć do sąsiada. Nie wiadomo z czego ona wynikła, ale znacząco wybiega poza przyjęte normy dobrego zachowania.

Bystrooki użytkownik Reddit’a, odkrył przeglądając Google Maps niezwykły napis na trawniku za jednym z domów w Salt Lake City (Utah).

Amerykanin, zademonstrował całemu światu niechęć do sąsiada. W swoim ogródku zrobił wielki wulgarny napis i strzałkę skierowaną na działkę obok. Teraz za pośrednictwem aplikacji jego „dzieło” może zobaczyć każdy.

Napis wyryty w trawie, jest bardzo trwały i przede wszystkim bardzo dobrze widoczny jedynie z góry. Jak wielkie emocje musiały kierować kimś, że zdecydował się na takie posunięcie? Tego niestety nie wiemy ale wydaje się, że sprawa nabrała rozgłosu, co oznacza, że sąsiad już niebawem odkryje upokorzenie.

google maps napis
foto dailymail

Przeczytaj również