Wyjątkowa Tesla Model S Plaid jest na sprzedaż. Cena jest tak szokująca, jak powód sprzedaży

Wszyscy wiedzą, że Tesla Model S Plaid na sprint do setki potrzebuje niecałych dwóch sekund. Zmodyfikowany egzemplarz najszybszego samochodu od Elona właśnie wystawiono na sprzedaż. Jeśli chcesz szokować nie tylko osiągami- możesz go kupić.

Najdrozsza tesla model s plaid 2
Podaj dalej

Tesla Model S Plaid z 2021 roku to jedyny taki egzemplarz

Wśród ogłoszeń na Ebay tego egzemplarza Tesli Model S Plaid nie da się nie zauważyć. Modyfikacja elektryka robi ogromne wrażenie. W zależności od gustu można ją kochać albo nienawidzić. Jedno jest pewne, taki kamuflaż może się przydać, żeby się ukryć w lesie albo przyciągać spojrzenia mieszczuchów.

Tesla oryginalnie ma kolor biały i została oklejona 2 dni po zakupie. We wnętrzu jest pełno carbonu, bo jak twierdzi właściciel białe wnętrze ciężko utrzymać w czystości. Felgi to prawdziwa wisienka na torcie. Zbudowane przez Signature specjalnie dla tego samochodu, są niezwykle lekkie i owinięte w opony Michelin Pilot Sport 4S.

Czarne wnętrze z kultową kierownicą Tesli oraz przyciemnione szyby dopełniają wyjątkowy wizerunek sportowego elektrycznego sedana. Zakamuflowany elektryk wyglądałby świetnie w wielu dostępnych grach wideo. Jedno jest pewne, w wyścigach na ćwierć mili robiłby wrażenie samym wyglądem.

Najdrozsza tesla model s plaid
eBay

Właściciel chętnie się zamieni na Audi R8 lub Porsche 911

Wygląda na to, że właściciel obłędnie szybkiego elektryka marzy, by znów poczuć znów zapach benzyny i słuchać dźwięku silnika sportowych samochodów. Jak pisze w ogłoszeniu, które znajdziesz tutaj, chce zakupić sportowe Audi R8 albo Porsche 911.

Wystawia zmodyfikowany egzemplarz Tesli za oszałamiającą kwotę 543 907,98 złotych, która nie uwzględnia cła i podatku. Swoją drogą to zastanawiające, dlaczego posiadacz szybszego modelu, który kupił w zeszłym roku, powraca do słabszych osiągami sportowych samochodów.

Widocznie prędkość i osiągi Tesli nie są na tyle atrakcyjne, by zabić tęsknotę za niepowtarzalnym brzmieniem silnika Porsche 911 i osiągami pięknego Audi R8. Sprzedać taki egzemplarz Tesli, na pewno nie będzie łatwo.

Najdrozsza tesla model s plaid 3
eBay

Przeczytaj również