Wyjątkowa edycja od Lamborghini na święta. To idealny prezent dla fana marki

Jeśli nie stać cię na Lamborghini, a kochasz je szczerą miłością lub znasz kogoś takiego, producent ma świetne akcesoria na święta. Specjalna choinkowa edycja gadżetów to specjalny projekt, a Lamborghini przygotowało je we współpracy z Carteria.

prezenty na swieta dla fana lamborghini
Podaj dalej

Akcesoria ze skóry z recyklingu uszyto specjalnie dla luksusowej marki

Producenci od lat produkują świetne akcesoria, które nawiązują do produkowanych przez nich samochodów. Lamborghini tworzy historię w ich kreowaniu, bo w przeciwieństwie do innych nie zamawia je w odległych krajach, a stworzyło je we współpracy z modową marką Carteria.

Partner włoskiej marki produkuje akcesoria ze skóry i tkanin, które pochodzą z recyklingu. Tworzą coś wyjątkowo eleganckiego, sygnowanego logo luksusowej marki z czegoś, czego już w inny sposób wykorzystać nie można.

W ten sposób nieużywany kawałek skóry z siedzenia zamiast do kosza może być pięknym etui na klucze lub karty kredytowe. W przeciwnym wypadku trafiłby do kosza.

prezenty na swieta dla fana lamborghini 2

Lamborghini z myślą o świętach przygotowało piękne akcesoria

Już w zeszłym roku Lamborghini  podjęło działania w celu zmniejszenie ilości odpadów. W tym roku uruchomił „Upcycled Leather Project”. W ramach projektu powstał breloczek, torba na zakupy, etui na karty i etui na smartfona. Każdy produkt nosi logo Lamborghini i jest dostępny w sklepie na stronie lamborghinistore.com

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent i nie stać cię na Lamborghini Huracan, czy gorącego Urusa możesz mieć na dobry początek gustowny brelok. Długo ci posłuży i staniesz się częścią projektu producenta, który tym sposobem walczy o czystsze jutro.

Ceny startują od 41 Euro za etui na kartę kredytową, ale znajdziesz tam też coś dla swojej drugiej połówki. Jeśli się pospieszysz zdążysz je schować pod choinką.

Zapisz się do newslettera, a za pierwsze zamówienie dostaniesz 10% zniżki.

prezenty na swieta dla fana lamborghini

Przeczytaj również