Warte milion Ferrari 488 Pista, rozbite w Łodzi! Kierowca był pijany i stracił prawo jazdy [ZDJĘCIA]

Warte milion Ferrari 488 Pista, rozbite w Łodzi! Kierowca był pijany i stracił prawo jazdy [ZDJĘCIA]

Rozbił Ferrari 488 Pista

Podaj dalej

Ferrari 488 Pista dysponuje najmocniejszym V8 w historii tej marki. Silnik o pojemności 3,9 l i mocy 720 koni znajduje się z tyłu. Ten wspaniały sportowiec, który osiąga setkę w niespełna 3 sekundy a dwie w czasie 7,6 sekundy, został dziś rozbity na ulicach Łodzi.

W sobotę na alejach Mickiewicza w Łodzi, pijany kierowca rozbił warte ponad milion sportowe Ferrari. To jedna z tras w mieście, gdzie kierowcy lubią nadużywać pedału gazu.

Ferrari 488 Pista – duma stajni Maranello, skończyło żywot na torowisku

Jeden z najszybszych samochodów ze stajni Maranello, został dziś rozbity na al. Mickiewicza. Za nowy egzemplarz nalezy zapłacić ponad milion złotych.  Kierowca nie wykazał się rozsądkiem i intelektem, kiedy na śliskich dziś nawierzchniach ulic, pędził jak oszalały.

Samochód stracił przyczepność , zjechał na pobocze i wpadł na torowisko. Mężczyzna wysiadł z samochodu o własnych siłach ale jak donoszą media został lekko poturbowany. W związku z tym trafił na badania do pobliskiego szpitala WAM. Jak się okazało był nietrzeźwy  i w związku z tym stracił prawo jazdy.

Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja. Ruch w centrum miasta, zablokowano do czasu usunięcia samochodu z torowiska. Trzeba przyznać, że rozbity sportowy samochód to całkiem smutny widok.

foto Krzysztof Szymczak
Rozbite Ferrari 488 Pista, foto Krzysztof Szymczak
foto Krzysztof Szymczak
Ferrari 488 Pista rozbite w Łodzi
foto Krzysztof Szymczak
Rozbite Ferrari foto Krzysztof Szymczak

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News