Tuner poprawił koszmarne jarzmo w Tesli. Nie uwierzysz ile to cudo kosztuje

Tuner poprawił koszmarne jarzmo w Tesli. Nie uwierzysz ile to cudo kosztuje

Tsportlline konwersja jarzma Tesli

Podaj dalej

Jarzmo w Tesli zamiast kierownicy spotkało się z wielką krytyką wśród klientów Elona Muska. Do dziś budzi kontrowersje i stanowi bazę do wielu żartów. Nic dziwnego, że firma tuningowa postanowiła zająć się tym tematem.

T Sportline oferuje konwersję jarzma w Tesli

Właściciele Tesli lubią swoje samochody, ale dziś nie mogą już kupić modelu S Plaid z klasyczną kierownicą. W związku z tym, że wielu ten element przeszkadza firma tuningowa T Sportline stworzyła zamiennik dla jarzma.

Konwersja to nic innego jak dopasowanie górnej części do obecnego jarzma Tesli. Według firmy, nową górną część wykonano z materiałów, które gwarantują trwałość i wytrzymałość. Jak zobaczysz na zdjęciach T Sportline oferuje również wersję wykonaną z włókna węglowego.

Nie uwierzysz ile kosztuje ten gustowny gadżet

Jarzmo po konwersji przypominające kierownicę w najbardziej przystępnej opcji kosztuje 2 299 USD (9 216,84 zł). Za tyle można kupić nowiutką Dacię Logan i jeszcze zostanie na paliwo.

Usługa obejmuje wysłanie oryginalnej i niezmodyfikowanej części czyli jarzma do firmy T Sportline. Przeniesienie poduszki powietrznej z jarzma do nowej kierownicy to dodatkowy koszt w wysokości 500 USD. Opłata jest zwracana po zakończeniu transferu poduszki powietrznej.

tuner poprawił jarzmo w Tesli

Jak widziałeś na zdjęciach, wśród dostępnych wzorów jest kierownica wykonana z włókna węglowego. Ta propozycja to wydatek rzędu 14 000 zł. Wersja wykonana ze skóry z ręcznym przeszyciem kosztuje nieco ponad 10 000 złotych.

Normalna klasyczna kierownica byłaby tu najlepszym rozwiązaniem. Niestety producent nie zawsze ją oferuje. To nowe rozwiązanie jakie oferuje dla Tesli firma T Sportline stanowi namiastkę bezproblemowego prowadzenia samochodu.

Mamy nadzieje, że jeśli ktoś decyduje się zainstalować nowy wariant kierownicy , utrzyma odpowiednią pozycję rąk na kierownicy.
Oferta wymiany jarzma na rynku pojawiła się na stronie internetowej T Sportline pod koniec 2021 roku. Pozostało nam czekać na pierwsze recenzje.

Elon Musk wyciął kierowcom niezły numer. Zobacz jak się męczą, za kierownicą Tesli Model S [WIDEO]

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News