Tesla Model 3 w standardzie oferuje spontanicznie pękające szyby

Tesla Model 3 w standardzie oferuje spontanicznie pękające szyby

Podaj dalej

Tesla Model 3 ma na koncie sporo zgłoszeń klientów, dotyczących jakości wykonania samochodu. Wielu producentów oczywiście zmaga się w wszelkiego rodzaju usterkami i wadami, ale to co spotyka klientów Tesli jest szokujące.

W zeszłym roku zanotowano przypadek, kiedy całkiem nowy egzemplarz Tesli model Y stracił dach podczas przejażdżki, który  po prostu odleciał. Teraz możesz spodziewać się samoistnie eksplodujących szyb w Tesli Model 3.

Tesla Model S 2021
Foto www.carscoops.com

Tesla Model 3 ma problem z samoistnie pękającymi szybami

Kalifornijski właściciel  świeżo dostarczonego pod dom Modelu 3 doznał szoku. Na szczęście dopiero wybierał się na pierwszą jazdę nowym samochodem. Na dzień dobry, nowy nabytek w kilka minut po dostarczeniu, zaprezentował eksplodującą szybę pasażera tylnej kanapy.

Nikt by nie uwierzył, gdyby nie fakt, że klienci zarejestrowali wszystko dzięki kamerom. Filmy z incydentów a było ich więcej, są dowodem na to, że producent ma jakiś problem. Okna eksplodują na zewnątrz, to zatem wyklucza użycie kamienia czy innego narzędzia.

Tesla Model3 2021
Foto www.carscoops.com

Eksplodujące szyby to nic, bo w czasie deszczu odpadają zderzaki

Producent zobowiązał się naprawić szkodę w Tesli Model 3 na swój koszt ale jak mówi właściciel, nie badał problemu.

„Chociaż nikt tak naprawdę jeszcze nie przyjrzał się samochodowi, postawili hipotezę, że było to spowodowane defektem szyby oraz podwyższonym ciśnieniem w kabinie nowej Tesli ” – powiedział  właściciel w wywiadzie dla Inside EVs

Kolejnym problemem jaki zgłaszali klienci była wada konstrukcyjna zderzaków. Te mogą odpadać podczas jazdy w ulewnym deszczu. Wideo z tej akcji można znaleźć na YouTube. Producent przyznał się, że jest to wada konstrukcyjna z którą należy się liczyć.

W świetle ostatnich doniesień o rekordowej sprzedaży samochodów w 2020 roku, należy się zastanowić czy ilość przekłada się na jakość.

Zszargane nerwy klientów i rosnąca w siłę konkurencja może zrzucić producenta z podium. Tesla ma ostatnio problem z postrzeganiem jakości wykonania swoich produktów.

Tesla Model 3
Foto Carscoops

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News