Ten SUV, to obecny król garaży. W ofercie z diabelską zniżką kradnie sprzedaż Toyocie

Promocje i przeceny to sprawdzony sposób na to, by oferty producentów samochodów stały o krok wyżej w stosunku do rywali. W popularnym segmencie SUV-ów trwa ostra rywalizacja o to, by stanąć na sprzedażowym podium. Taką korzystną ofertę ma model niemieckiej marki, który kradnie uwagę gwieździe cennika Toyoty.

VW TRoc promo
Podaj dalej

SUV Volkswagena ze zniżką od zniżki jest gwiazdą garaży w Europie

Nie jest tajemnicą, że Volkswagen T-Roc to jeden z tych modeli SUV, który nie potrzebuje dużych promocji, czy dużych przecen, aby pozostać jednym z referencji w swojej kategorii nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

Fakt, że cenowo pozostawał nieco powyżej w stosunku do swoich bezpośrednich rywali, powodował, że wielu szukało ciekawych alternatyw z atrakcyjniejszą ceną dostosowaną do budżetów. Wystarczył miesiąc i nowy atrakcyjny cennik, by szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść modelu Volkswagena. Nowa oferta z kolejnym rabatem pozwoliła na to, by T-Roc ukradł sprzedaż hitowi Toyoty, jakim jest miejski SUV Yaris Cross.

Ostatecznie Volkswagen T-Roc został królem w Europie w maju, a obecna oferta stawia pod znakiem zapytania sukces sprzedażowy Toyoty w czerwcu. Na polskim rynku SUV Volkswagena dostał kolejny rabat. Atrakcyjny model jest teraz tańszy o 8 000 zł w stosunku do oferty sprzed miesiąca. Za najbardziej podstawową wersję zapłacimy jedynie 111 2290 zł. Najbogatsza wersja zaś jest teraz tańsza aż o 12 000 zł. To tłumaczy, dlaczego kierowcy chcą teraz w garażu Volkswagena T-Roca.

SUV VW TRoc
foto: Volkswagen

Volkswagen T-Roc to teraz jedna z najlepszych opcji

Z niższą ceną Volkswagen T-Roc jest teraz atrakcyjną opcją. Niemiecki SUV nie jest niskobudżetowy, a oferta, uwzględniając materiały, to jedna z najlepszych w tym przedziale cenowym. Jest nowoczesny, komfortowy i stylistyką nawiązuje do pojazdów, które obecnie królują na drogach.

Oprócz atrakcyjnej ceny o jego VW T-Roca decyduje także wielkość nadwozia i bagażnik o pojemności 445 litrów. Ponadto producent pozwala na szeroki wybór, jeśli chodzi o gamę silników wysokoprężnych i benzynowych oraz oferuje bogate wyposażenie standardowe.

Cena wersji Life wynosi 111 290 zł, a lista wyposażenia obejmuje m.in.:

– technologię LED w oświetleniu,

– multifunkcyjną kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów obszyte skórą,

– systemy bezpieczeństwa,

– aktywny tempomat,

– Digital Cockpit, Bluetooth i wiele innych.

Taka konfiguracja z silnikiem 1.0 TSI o mocy 116 KM współpracuje z 6- biegową manualną skrzynią biegów. Najtańszy VW T-Roc z silnikiem na olej napędowy to teraz wydatek 130 690 zł. Tyla zapłacimy za SUV-a o mocy 116 KM i z manualną skrzynią biegów.

Niemiecki SUV, nieco wyższy od Toyoty C-HR, zużywa blisko 6 litrów benzyny na 100 km. Lista wyposażenia jest więcej niż na dobrym poziomie i zawiera wszystko, co zwykle oferuje się w tego typu samochodach. T-Roc idealnie nadaje się do jazdy po mieście lub do rodzinnych wypraw za miasto. Dlatego nie dziwi, że w promocji kradnie sprzedaż Toyocie Yaris Cross w Europie i staje się najlepszym wyborem dla kierowców poszukujących SUV-a w atrakcyjnej relacji jakości i ceny.

SUV Volkswagen T-Roc z rabatem
Volkswagen T-Roc
SUV VW T-Roc wnetrze
VW T-Roc wnetrze

Przeczytaj również