Ten SUV od BMW jest tak dobry, że nie potrzebuje rabatów i tak będzie bestsellerem

Ten SUV od BMW jest tak dobry, że nie potrzebuje rabatów i tak będzie bestsellerem

ten suv bmw bedzie bestsellerem

Podaj dalej

Samochody od BMW to gwarancja wydajnych silników, komfortu i najlepszej inżynierii. To wszystko otrzymujesz za sporą, acz niewygórowaną cenę. To może być powodem, dla którego marka nie zaprzyjaźnia się z rabatami. Wie, że oferuje dobry produkt i ile jest wart. Tak jest w przypadku nowego BMW X1.

Cena za SUV-a od BMW startuje od 176 100 zł

Próżno szukać rabatów i zniżek na zakup na nowe BMW X1, dlatego by zasiąść  jesienią za kierownicą tego SUV-a, należy wydać przynajmniej 176 100 zł.

Za tę cenę dostaniesz świetny samochód o długości 4,5 metra, wyposażony w silnik benzynowy o mocy 136 KM. Za wersję z silnikiem diesla o mocy 150 KM trzeba zapłacić co najmniej 197 200 zł. Nie brakuje również  Live Cockpit Plus z zakrzywionym wyświetlaczem, automatycznej obsługi klapy tylnej i 2-strefowej klimatyzacji automatycznej z tylnymi nawiewami.

X1 ma niewiele więcej niż niezbędne nawet biorąc pod uwagę, że jest świetnym samochodem. Pełną listę standardowego wyposażenia znajdziesz tutaj. Jeśli szukasz większej ilości dodatków, musisz sięgnąć do portfela.

BMW X1
BMW

Doskonała dynamika wymiata konkurencję

Wersja podstawowa, choć ma w zasadzie to, co niezbędne z niewielkimi dodatkami, dysponuje wieloma zaletami. Główną jest doskonała dynamika na asfalcie, która stawia go kilka metrów przed konkurencją i daje zasłużony status SUV-a Premium.

Jeśli jesteś miłośnikiem off-roadu, to nie jest to samochód dla ciebie. Prześwit samochodu pozwala niewiele więcej niż uniknięcie problemów, gdy zachodzi potrzeba pokonania krawężnika lub wjazdu na polanę. Poza tym, jak nie każde BMW dzisiaj, oferuje bezdyskusyjnie gustowną stylistykę. Za jego wygląd odpowiedzialny jest Jacek Pepłowski.

Wszyscy ci, którzy nie chcą wydawać na paliwo, dostaną we wrześniu  wersję elektryczną  X1. Jakby nie patrzeć, każda z wersji tego modelu jest świetną propozycją w dobrej cenie.

BMW X1 SUV bedzie bestsellerem

 

Rzadkie BMW 635 CSi w szokująco niskiej cenie. Za tę kwotę właściciel nawet by go nie zatankował [WIDEO]

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News