Ten model ma bezkonkurencyjny styl i cenę. Bestseller od Koreańczyków oferuje znacznie więcej niż modele Dacii

Ten model pochodzący z Korei Południowej to crossoverowa wersja bestsellera na miarę Dacii. Hybrydowa Kia dostępna z rabatem 14100 zł to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów. Ma swój świetny styl, jest oszczędna w zużyciu paliwa i może stanąć w twoim garażu. Co trzeba zrobić, by mieć w atrakcyjnej cenie nowy ekonomiczny samochód?

kia-xceed-phev-my22-rabaty dacii
Podaj dalej

Stylowa Kia Xceed niewiele droższa od Dacii, ale świetnie wyposażona i ekonomiczna

Zakup ekonomicznego samochodu w dobrej cenie nie musi oznaczać modelu od Dacii. Można mieć stylową Kia Xceed w garażu z rabatem 14100 zł. Czego w zamian oczekuje producent?

Xceed to średniej wielkości SUV, a w zasadzie crossover, który wywodzi się od popularnego modelu producenta- Ceed. Mierzy 4,39 metra i zachowuje dynamiczne właściwości samochodu osobowego.

Wyposażenie seryjnego tego samochodu robi wrażenie i obejmuje w wersji hybrydowej L między innymi takie elementy jak: automatyczna klimatyzacja, system nawigacji satelitarnej, komputer pokładowy, optyka Full LED, tempomat z ogranicznikiem, kamerę cofania, elektryczne szyby i światła do jazdy dziennej. W wersji wyższej dostępne są inne dodatki, takie jak system wspomagania parkowania, czujnik martwego pola lub nagłośnienie JBL i 18-calowe felgi aluminiowe.

Za wersję wyposażenia L trzeba zapłacić 140 400 zł, bez uwzględnienia rabatu 14100 zł, dostępnego w ramach promocji Kia EcoDrivers. Ponadto w ramach finansowania producent oferuje trzy różne formy finansowania zakupu tego nowego, oszczędnego i stylowego samochodu.

kia-xceed-phev-my22-rabaty dacii
Kia

Autonomia do 60 km i obłędnie niskie spalanie

Silnik, który drzemie pod maską tego świetnego crossovera od Kia, to PHEV o mocy 141 KM. Oferuje zasięg elektryczny 60 km, w związku z tym właściciel może skorzystać z ulg podatkowych i cieszyć się ekonomicznym samochodem.

Jego średnie spalanie waha się w przedziale od 1,4 do 1,7 litra, co w dzisiejszych trudnych czasach i wysokich cenach paliwa, jest więcej niż akceptowalne. Czas potrzebny na ładowanie to mniej niż 3 godziny, zakładając, że moc ładowania wynosi 3,3 kW.

Silnik benzynowy włącza się automatycznie, nawet gdy pojazd jest w trybie EV jeśli: stan naładowania akumulatora układu hybrydowego obniży się do pewnego poziomu, pojawi się potrzeba szybkiego przyspieszenia lub ogrzania kabiny.

kia-xceed-phev-my22-rabaty dacii
Kia

Przeczytaj również