Taki nowy SUV to teraz więcej niż okazja. Wielu jest zaskoczonych, że wyda mniej niż 65000 zł

Obniżki cenowe to jak wiadomo najskuteczniejsza forma promocji każdej marki. Niedrogi SUV to zaś wciąż chętnie wybierana opcja zakupu samochodu. Gdy połączyć je dwa w jedno to z pewnością wielu kierowców da się skusić. To zwłaszcza gdy można mieć modny i nowy samochód z salonu.

MG-ZS-6 SUV bagażnik
Podaj dalej

Nikt się nie spodziewał, że będzie taniej niż w Dacii

Do niedawna mistrzem promocji w Europie była jedynie Dacia. Marka od lat stawia na niskie ceny i wcale nie najniższą jakość. Teraz jednak można mieć innego, atrakcyjnego SUV-a, który stał się bardzo modny wśród kierowców.

Śmiało można powiedzieć, że w niektórych krajach już jest bestsellerem i wielu kierowców jest zaskoczonych tym, że może mieć taki samochód za mniej niż 65 000 zł. Jego producent świetnie to rozegrał, co potwierdza fakt, że w sierpniu sprzedał więcej egzemplarzy swojego topowego modelu, niż Dacia.

MG należące do chińskiego giganta SAIC to nic innego, jak znana brytyjska marka, która zmieniła właściciela. Oferując modele w świetnej relacji jakości do ceny, staje się godnym rywalem rumuńskiej marki, która już ma ugruntowaną pozycję w Europie. SUV ZS jest najlepiej sprzedającym się modelem i punktem odniesienia dla konkurencji w tym segmencie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MG Motor Europe (@mgmotoreurope)

;

Ten SUV jest już bestsellerem w Hiszpanii

MG nie kryje zadowolenia, że SUV ZS znalazł się w gronie bestsellerów w Hiszpanii. Z pewnością było wielu, którzy byli tym zaskoczeni. Niskobudżetowy samochód ma już w Europie spore grono wielbicieli, którzy mogą wśród tego typu modeli wybierać coś innego niż Dacia Duster.

Na dodatek MG stawia na najlepsze promocje cenowe. SUV w najprostszej wersji kosztuje obecnie niecałe 14 000 euro. Taka oferta oczywiście uwzględnia określone warunki finansowania, więc trzeba wziąć pod uwagę prowizje i odsetki.

MG ZS pod względem wyposażenia i możliwości technicznych to świetna propozycja do poruszania się w środowisku miejskim i między miejskim. Pod względem wyposażenia, ładowności nie musi zazdrościć modelom tego typu od konkurencji.

W najprostszej z wersji samochód posiada m.in. felgi aluminiowe, reflektory Bi-LED, system multimedialny z 10’1- calowym ekranem, Apple CarPlay, Android Auto, tempomat i składaną tylną kanapę. W najbogatszej wersji SUV’a doposażono m.in. w kamerę 360 stopni, system bezkluczykowy, monitor martwego pola, podgrzewane skórzane fotele i panoramiczny dach. Model jest dostępny także w wersji elektrycznej. Ceny bez żadnych promocji startują od 32 480 euro. Tyle trzeba zapłacić za model z napędem na cztery koła, zasięgiem 320 km i o mocy 177 KM. NIE PRZEGAP:Rodzice w Polsce będą sobie mogli wybrać. Dodatek 800 plus na dziecko, czy jeszcze oprócz tego 1500 zł ekstra

Przeczytaj również