SUV już za nieco ponad 80 000 zł kradnie sprzedaż rywalom. Niby najtańszy, a nie rezygnuje z niczego

Wśród miejskich modeli typu SUV, jednym z pierwszych wyborów jest propozycja francuskiej marki Peugeot 2008. To jeden z dobrze znanych modeli dobrych dla tych, którzy potrzebują wszechstronnego samochodu w modnym nadwoziu. Problem w tym, że jeden z jego głównych rywali doczekał się aktualizacji i ma bardzo interesującą promocję.

Hyundai Bayon promocja SUV
Podaj dalej

Hyundai nadrabia zaległości w najlepszy możliwy sposób

Na rynku nie brakuje dziś ciekawych modeli w popularnym segmencie miejskich SUV­-ów. Ciekawe opcje dla modelu Peugeot nie są już jedynie w ofertach tanich marek tj. Dacia. Takie ma także Seat lub Renault. Jednak to model, który plasuje się pomiędzy nimi,  pod względem ceny jest szczególnie ciekawą alternatywą dla francuskiego modelu.

Hyundai Bayon, którym producent usiłuje nadrobić zaległości, doczekał się aktualizacji. Nowy SUV pod względem wielkości nie jest najbliżej Peugeot 2008. Najbardziej bezpośrednim rywalem byłby Hyundai Kona, ale Bayon plasuje się jedynie ciut niżej, dlatego ze swoją promocją jest bardzo interesującą propozycją.

SUV Hyundai Bayon 2025
Nowy Hyundai Bayon

Wszechstronny miejski SUV z bardzo dobrym stosunkiem jakości i ceny

Dziś licząc na promocje w związku z odnowieniem SUV-a, za cenę wywoławczą około 89 900 zł możemy dostać ten model z całkiem niezłym poziomem wykończenia. Na liście podstawowego wyposażenia znajdziemy m.in.:

– system multimedialny z 10,25″ ekranem dotykowym i cyfrowym radiem DAB, nawigacja z usługami Hyundai LIVE i system telematyczny Bluelink, łączność Android Auto i Apple Car Play,
– system Bluetooth z obsługą komend głosowych,
– kamerę cofania z dynamicznymi liniami pomocniczymi,
– tempomat,
– klimatyzacja manualną.

Wiadomo jednak, że na taką wersję niewielu się decyduje. Hyundai Bayon ma jednak pięć poziomów wykończenia i każdy z nich ma wiele technologii. Miejski SUV ze 100-konnym silnikiem benzynowym połączonym z lekkim mikro -układem hybrydowym i manualną skrzynią jest w zupełności wystarczający do sprawnego poruszania się w mieście. Ponadto pozwala na umiarkowane zużycie paliwa, wynoszące nawet 5,3 litra na 100 kilometrów.

Hyundai Bayon w najwyższej wersji wyposażenia Executive w cenie 108 900 zł ukradnie sporo uwagi. Koreański producent przygotował bowiem promocję, która obniża cenę do 104 900 zł. Ponadto klienci, którzy pozostawią swój własny samochód w rozliczeniu, dodatkowo zyskują 2000 zł.

Nie byłoby więc zaskoczeniem, jeśli Bayon znajdzie się w centrum uwagi ze swoją promocyjną ofertą, tak jak ma to miejsce w przypadku Peugeota 2008.

SUV Hyundai Bayon 2025
fot.Hyundai

Przeczytaj również