Samochód z największą liczbą postów na Instagramie? Nie uwierzysz, to nie Porsche, ani nie Ferrari

Dziś, kiedy codziennie wiele osób korzysta z serwisów społecznościowych, dobrze jest znaleźć swoje zaszczytne miejsce na Instagramie, by dzielić się chwilami lub pokazywać wspaniałe samochody. Tu każda marka walczy o uwagę, by zdobyć dla siebie klientów.

samochod na instagramie
Podaj dalej

Narzędzie reklamowe, które świetnie działa

Instagram to świetne narzędzie reklamowe, o czym wiedzą specjaliści od marketingu wielu marek. Niezależnie od tego, jakiego typu samochody sprzedają w dzisiejszych czasach nie istnieć na Instagramie po prostu nie wypada. Ogromna popularność serwisu sprawia, że swoje profile prowadzi każda z różnych marek, jaka istnieje na świecie.

Luksusowe marki takie jak Ferrari , Porsche czy Lamborghini mają w swoich zasobach modele o jakich marzy wielu. Będzisz zdziwiony jeśli ci powiemy, że to nie one moga się pochwalić modelami, które są najczęściej wyszukiwane na Instagramie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Honda (@honda)

Top najbardziej udanych modeli samochodów na Instagramie

Modelem jaki pojawia się na większości zdjęć na Instagramie nie jest żaden z modeli luksusowych marek. Model, który zgarnia podium istnieje od wielu lat należy do Hondy i nazywa się Civic. To właśnie on pojawia się na większości zdjęć publikowanych w serwisie społecznościowym.

Hondzie Civic , poświęcono do tej pory ponad 5 milionów postów na Instagramie. Bardzo blisko, bo również z podobną ilością publikacji znajduje się Jeep Wrangler. Modele takie jak Range Rover, Porsche 911 , Ford Mustang i BMW M3 pojawiają się poniżej 5 mln postów, podczas gdy Mini Cooper , Volkswagen Golf , BMW M5 i Mazda MX -5 poniżej 4 mln .

To oznacza, że długa historia marki ma spore znaczenie na rynku, na którym nie brakuje różnorodności. Każdy segment i model ma swoich fanów. Honda na pewno nie wątpi, ze Civic to jej najlepszy model i może być dumna, że nadal jest w ofercie. Znajduje nabywców i ma fanów na całym świecie.

NIE PRZEGAP

https://wrc.net.pl/mh-to-nie-zart-ta-stara-honda-civic-kosztuje-pol-miliona-zlotych-powod-jest-jeden-wideo

https://wrc.net.pl/mh-juz-od-listopada-mozesz-miec-problemy-z-prawem-mandat-w-tym-przypadku-to-dzis-1500-zl

 

Przeczytaj również