Rywal Google Maps z nowymi funkcjami. Sprawdzisz nawet ceny paliwa

Google Maps to aplikacja nawigacyjna, z której korzysta znaczna ilość użytkowników CarPlay, co nie oznacza, że nie ma dla nich godnej alternatywy. Ci, którzy znają Here wiedzą to najlepiej.

Here alternatywa google maps
Podaj dalej

Rywal Google Maps z nowymi funkcjami

Alternatywy dla nawigacji Google Maps również posiadają imponujący pakiet funkcji, co pozwala im godnie zastąpić nie tylko mapy Google’a, ale również Apple Maps. Wszyscy, którzy wypróbowali HERE WeGo wiedzą, że pozwala szybciej i wygodniej dotrzeć do celu.

Ostatnio rywal amerykańskiego giganta otrzymał kilka nowych przydatnych funkcji. Przydadzą ci się, gdy wsiadasz za kierownicę. Pierwsza z nich, inspirowana Waze, pozwala HERE WeGo wysyłać z wyprzedzeniem powiadomienia o zdarzeniach drogowych. Dzięki czemu możesz efektywniej zaplanować podróż.

Jeżeli korzystałeś z Waze, to wiesz, że umożliwia kierowcom przesyłanie raportów o różnych zdarzeniach drogowych tj. wypadki, korki, kontrole prędkości. Co w rezultacie czyni podróż samochodem znacznie bezpieczniejszą. Do tego również służą powiadomienia wysyłane przez HERE WeGo.

alternatywa Google Maps HERE WeGo

Aplikacja HERE WeGo z filtrem cen paliwa

To nie jedyna funkcja, jaka trafiła do rywala Google Maps. HERE WeGo zostało zaktualizowane o nową funkcję, która w dzisiejszych czasach bardzo się przyda. To filtr cen paliwa, który pozwala wybrać użytkownikom stację benzynową na podstawie aktualnych cen.

Mówiąc prościej, kierowca może wyszukać najtańsze stacje benzynowe według cen paliwa, a następnie użyć aplikacji do nawigacji. Na tę chwilę powyższa funkcja jest dostępna w niektórych krajach Europy.

Obie nowe funkcje HERE WeGo są dostępne w wersji 4.2.300 dostępnej w App Store tutaj.

Alternatywa Google Maps z nowymi funkcjami

Przeczytaj również