Poprawione Audi A8 debiutuje w obiektywach szpiegów

Poprawione Audi A8 debiutuje w obiektywach szpiegów

Podaj dalej

Producent z Ingolstadt nie zapomniał o swojej flagowej limuzynie. Poprawione Audi A8  właśnie zadebiutowało na zdjęciach szpiegowskich. Kamuflaż oznacza, że luksusowy model wkrótce zmieni oblicze.

Tegoroczne świeże zdjęcia Audi A8, które właśnie trafiły do obiegu przedstawiają dwa prototypy z zakrytymi zderzakami i ćwierć panelami. To oznacza, że zmiany będą dotyczyły właśnie tych obszarów nadwozia.

Audi A8 2022
Foto Motor1

Aktualizacja modelu Audi A8 jeszcze w tym roku

Zakamuflowane elementy nadwozia, to w rzeczywistości nie jedyne zmiany jakich należy się spodziewać. Oba przedstawione na zdjęciach testowe samochody, mają przeprojektowaną przednią kratkę o różnych wzorach.
Prototyp z tablicą rejestracyjną kończącą się na „692” wygląda na hybrydę typu plug-in, na co wskazuje żółta naklejka ze znaczkiem wysokiego napięcia.

Według dziennikarzy, może to być zelektryfikowany prototyp w wersji high-end z opcjonalnymi matrycowymi reflektorami LED, wyposażonymi w technologię laserową.
Kształt klastrów przednich świateł wydaje się nawiązywać stylistyką do reflektorów najnowszego Audi A3. Dolna część jest szersza, adekwatnie do większego przedniego panelu A8.

Audi A8
via Motor1

Światła do jazdy dziennej, pełnią jednocześnie funkcję kierunkowskazów

Prototyp w wersji standardowej, ma podobne światła do tych z modelu będącego hybrydą, różnią się nieco układem.
Tylne światła mają ten sam kształt, ale z nową grafiką. Ta jest różna jeśli chodzi o oba prototypy.

Wygląda na to, że jest szansa, że ​​lifting A8 będzie wyposażony w fantastyczne cyfrowe tylne światła OLED, takie jakie posiada obecne poprawione Audi Q5. Zmiany obejmą również ulepszenia systemów wspomagających.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Audi nie stworzy w pełni elektrycznego A8 opartego na obecnej generacji sedana. W zamian za to obiecało rozszerzyć zasięg elektryczny modelu PHEV.

Motor1

Horch – słuchaj

Najważniejszą nowością będzie odrodzenie znaku firmowego Horch dla ultra-luksusowej wersji modelu. Ujawniona w maju 2019 r. wyjątkowa ósemka, będzie konkurować z Klasą S Maybacha. Otrzyma szytą na miarę odznakę Horch, unikalne koła i wyższy poziom wyposażenia.

 

Motor1
Foto Motor1
Audi A8 2021
Motor1

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News