Podnieśli moc, obniżyli zawieszenie i dociążyli. Teraz BMW M2 Competition to kompletnie odjechany samochód [ZDJĘCIA]

Podnieśli moc, obniżyli zawieszenie i dociążyli. Teraz BMW M2 Competition to kompletnie odjechany samochód [ZDJĘCIA]

Podaj dalej

Niemiecki tuner MANHART i BMW współpracują ze sobą od wielu lat. Niedawno zmodyfikował modele M3 i M4, X5 M Competition i X7 . Teraz zaprezentował swoją ulepszoną wersję  BMW M2 Competition – najmniejszego, ale wciąż mocnego samochodu sportowego marki.

BMW MH2  limitowane sportowe coupe z wariacką mocą

W standardowej wersji silnik BMW M2 Competition generuje moc 410 KM i 550 Nm momentu obrotowego. Samochód osiąga setkę w czasie 4,4 sekundy, co może nie zadowalać klientów. Z myślą o nich MANHART dostroił jednostkę, która obecnie generuje zdrowe 518 KM i 700 Nm, co z pewnością poprawia sprint do setki.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Do modelu MH2 500 trafiły nowe elementy zawieszenia H&R, a samochód został obniżony, aby poprawić środek ciężkości. Ponadto MANHART dodał przedni spojler z włókna węglowego, spojler na tył i nowy dyfuzor. Całość uzupełnia zestaw 20-calowych obręczy „Concave One” wykończonych w kolorze „Gunmetal Grey”.

BMW MH2 500

Edycja specjalna liczy 10 egzemplarzy

Tuner uzupełnił wizerunek o swoją klasyczną czarno-złotą kolorystykę na zewnątrz, oraz nowy ekran wewnętrzny w miejscu gdzie mieścił się fabryczny otwór centralnego nawiewu. Edycja specjalna  MH2 500 jest ograniczona do 10 egzemplarzy. Każdy z nich posiada niestandardowy tylny tłumik z czterema karbonowymi rurami wydechowymi. W efekcie przyspieszaniu towarzyszy mocny i bulgoczący dźwięk. Tego nie da ci żaden elektryk!

Samochód wygląda na przysadzisty i szeroki, a złowrogim „spojrzeniem” demonstruje swój charakter i piękno stylistyki BMW do jakiej przywykliśmy.

Manhart Performance
BMW MH2 500
Manhart Performance BMW MH2 500
foto Manhart Performance

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News