Płacą ponad 11 tysięcy złotych i premie na start. Każdy kierowca jest na wagę złota

Problem z brakiem kadry dotyka wielu przewoźników, nie tylko w Polsce. Kierowca w firmie transportowej jest obecnie na wagę złota. Nic dziwnego, że przewoźnicy próbują znaleźć skuteczny sposób na to, by przyciągnąć kierowców do swoich firm.

kierowca poszukiwany Brinks Rijssen 2
Podaj dalej

Brinks Transport z Rijssen organizuje drzwi otwarte i zaprasza kierowców

Uporanie się z brakiem kierowców wcale nie jest łatwe, dlatego przewoźnicy w całej Europie robią, co mogą, by uzupełnić kadrę. Holenderski Brinks Transport z Rijssen postanowił zorganizować w najbliższy weekend drzwi otwarte dla kierowców zainteresowanych pracą w branży TSL. Warunki jakie oferuje, są kuszące, bo już na starcie jest premia i bonusy za polecenie, ale to nie wszystko.

Drzwi otwarte są już w najbliższą sobotę, 8 stycznia, w godzinach od 9 do 12. Niderlandzki przewoźnik Brinks Transport organizuje je w swojej siedzibie w Rijssen przy Butaanstraat 12.

To rodzinna firma z blisko 160-letnią historią, która zatrudnia obecnie 260 pracowników. Zajmuje się transportem i dystrybucją różnego rodzaju ładunków. Są to między innymi meble, akcesoria wnętrz, kuchnie i artykuły sanitarne. Posiada własną flotę samochodów i magazyny, które zajmują powierzchnię 30 tys. mkw.

kierowca poszukiwany Brinks Rijssen
www.werkenbijbrinks.nl

Nie masz prawa jazdy kat. C? To nie przeszkoda, jeśli chcesz pracować w transporcie i logistyce

Brinks Transport oferuje atrakcyjne warunki pracy i chce pokryć koszty zdobycia uprawnień, jeśli kierowca nie ma uprawnień kategorii C. Warunek to chęć do pracy. Jeśli więc rozważasz zmianę zawodu i jesteś otwarty na pracę w transporcie lub logistyce- możesz startować.

Wielu nie podejmuje tego kroku (jeszcze), ponieważ wciąż mają pytania i wątpliwości, których nikt nie rozwiał. Dlatego ten poranek idealnie nadaje się na nieformalne zapoznanie się z branżą, naszymi ludźmi i naszą firmą. Zainteresowani dowiedzą się od naszych kierowców i pracowników logistyki, na czym polega praca w tym zawodzie. Udostępniamy również informacje o programie szkoleniowym Brinks. Na przykład ludzie mogą uzyskać uprawnienia kierowcy na nasz koszt” –  wyjaśnia Harmen Brinks, dyrektor firmy na łamach portalu transport-online.nl

Kierowca na start otrzyma ponad 11 tysięcy złotych

Niderlandzka firma oferuje kuszący bonus, bo kierowca na start otrzyma ponad 11 000 złotych w ramach bonusu. To dla tych, którzy zdecydują się na podjęcie pracy kierowcy.

Ponadto każdy pracownik otrzyma premię w wysokości 1000 euro (4553 zł), jeśli poleci odpowiedniego kandydata na pracownika. Czy 2,5 tys. euro na początek to dobra zachęta do tego, by zostać kierowcą niderlandzkiej ciężarówki? Musisz sprawdzić sam.

Mandat 5 000 zł- tyle zapłacą kierowcy za ten jeden element samochodu

 

Przeczytaj również