Nowy SUV z diabelską zniżką. Najlepsza oferta w full opcji także w sportowej wersji

SUV wcale nie musi być drogi. Dzięki nowym wersjom w katalogach producentów pojawia się wiele okazji, by kupić nowy samochód w modnym nadwoziu w okazyjnej cenie. Taki SUV na każdą kieszeń jest dostępny teraz nawet w wersji sportowej i z automatyczną skrzynią biegów. Gdzie można go kupić?

SUV Ford-Puma ST
Podaj dalej

Bardzo atrakcyjny SUV jest świetną alternatywą ze sportowym akcentem

Klienci poszukujący nowego samochodu typu SUV mają szeroki wachlarz możliwości. Dziś każdy producent ma taki model w modnym segmencie. Istotną kwestią jest relacja jakości do ceny oraz wyposażenie.

Atrakcyjną opcją jest teraz SUV amerykańskiego producenta. Co prawda nie był on gwiazdą segmentu w zeszłym roku, ale wypada nieźle jeśli chodzi o atrakcyjność nadwozia. Poza tym ma wszystko, by świetnie się wpasować w trendy na rynku. Ford Puma, bo o nim mówimy ma jeszcze jedną wielką zaletę. Oferuje więcej radości ze względu na sportowe akcenty w wersjach ST Line- X i ST-X.

Na plus przemawia także zaskakująco przestronne wnętrze, które oferuje kierowcy wszystko, czego potrzebuje: fotele, które stanowią solidne podparcie w zakrętach, solidne 456 litrów bagażnika i szereg funkcji i asystentów. To plus obecne rabaty na zakup Forda Puma czynią model bardzo interesującą opcją.

Odmiana ST-Line X chwali się obecnością czerwonych akcentów w kabinie, co od razu ożywia zwykle ciemną kolorystykę. Na uwagę zasługuje także 12.3″ kolorowy, cyfrowy wyświetlacz na tablicy zegarów i 3-ramienna kierownica, wykończona skórą ekologiczną, w stylizacji ST-Line. Lista wyposażenia jest długa i więcej niż wystarczająca.

SUV Ford-puma Hero_Blue
fot. Ford

Ford Puma ST Line- X i ST-X teraz na każdą kieszeń

Wszyscy, którzy szukają miejskiego SUV-a, ale ze sportowym akcentem i w rozsądnej cenie mogą rozważyć nowe wersje Forda Pumy: S T- L ine X i ST w okazyjnej cenie. Producent proponuje duże rabaty na finałowej wyprzedaży swojego modelu z rocznika 2024.

To wersje, które posiadają najnowszą technologię Forda oraz atrakcyjne detale, które podkreślają sportowy charakter tego modelu. Przede wszystkim bardzo atrakcyjny jest silnik.

To trzycylindrowy silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1,0 litra, który w wersji ST rozwija moc 170 KM (248 Nm). A co najlepsze, oprócz współpracy z siedmiobiegową, dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów Powershift, to Puma ma także system łagodnej mikrohybrydy. W związku z tym nie dość, że pozwala się cieszyć jazdą, to może pochwalić się etykietą ECO. W związku z tym obie wersje Forda Puma są bardzo ciekawą opcją, która świetnie się sprawdzi w codziennym użytku w dużych miastach.

Zwykle sporym problemem w przypadku wersji ST- Line X i sportowej ST jest to, że w przeciwieństwie do prostszych wersji tej Pumy, wersja ST kosztuje blisko 160 000 zł. To tłumaczy dlaczego nie jest najlepiej sprzedającą się wersja w asortymencie modelu.

Teraz jednak dzięki finałowej wyprzedaży nowy SUV jest prawdziwą okazją. Na każdej z wyżej wymienionych wersji oszczędzamy 20 000 zł. Ford Puma ST-Line X kosztuje teraz 116 710 zł, czyli tyle ile zwykłe modele konkurentów bez sportowych akcentów i z mniejszą mocą. Wersja sportowa ST amerykańskiego miejskiego SUV-a to teraz wydatek 138 560 zł.

Klienci, którzy nie potrzebują sportowych akcentów w codziennym życiu mogą sięgnąć po klasyczne wydanie Forda Pumy. Teraz nowy samochód w modnym nadwoziu można zakupić nie wydając mniej niż 10 000 zł.

SUV Ford-Puma ST
fot.Ford

Przeczytaj również