Nowy Dodge Ram TRX zyskał dodatkową funkcję. Udaje martwego!

Zdjęcie z linii montażowej Dodge’a Ram TRX 2021, ma już tysiące fanów. Tak zgrabnie rzekomo wygląda dodatkowa funkcja – udawać martwego.

Dodge Ram TRX 2021
Podaj dalej

Końcówka roku obfitowała w niezapomniane występy pracowników w fabrykach samochodów. Najpierw czytaliśmy o występie byłego pracownika Mercedesa, który naraził firmę na milionowe starty, a teraz możemy obejrzeć jak wyglądała końcówka roku w fabryce Dodge’a w Michigan.

Dodge Ram TRX 2021
Dodge Ram TRX 2021

Na Instagramie pojawił się przeciek z fabryki w Detroit

Użytkownik Instagrama @sinister_lifestyle, opublikował zdjęcie z linii montażowej. Wygląda na to, że ktoś uśmiercił najświeższego amerykańskiego mięśniaka, zanim wyjechał z fabryki.

Całość tworzy dość komiczny obrazek, z wyraźnie oszołomionymi pracownikami stojącymi wokół leżącego na boku samochodu.

Dodge Ram TRX w Fabryce
Instagram

Dodge Ram TRX , nowy i w okazyjnej cenie

W komentarzach pod postem dominują zapytania o VIN i dane egzemplarza. Na zamawiających pierwszy wypust modelu, padł blady strach.

Spoza drzwi fabryki nie wypłynęła żadna dodatkowa informacja, ale opcja są tylko dwie.  Jeżeli zaś problem tkwi w czynniku ludzkim to wiadomo, że jest to sposób na zwiększenie bezrobocia na początku nowego roku.

Mając na uwadze, że większość procesów na linii montażowej wykonują roboty, być może winnego tej sytuacji nie będzie można wyrzucić z pracy. Wystarczy tylko dokonać analizy, co nie pykło w systemie.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Jak sugerują komentarze, linia montażowa może nie być wystarczająco dostosowana do transportowania tego modelu. TRX jest najszerszą ciężarówką produkowaną w tej stosunkowo nowej fabryce.

Niezależnie od sytuacji, czy pracownicy fabryki chcą czy nie, Dodge Ram TRX pojawi się zaraz na początku 2021 roku. Ten incydent stał się prześmiewczym debiutem modelu w mediach.

Dodge Ram TRX 2021
Dodge Ram TRX 2021

Przeczytaj również