Nowiutki miejski SUV w full opcji z diabelską zniżką. Teraz do kupienia za niecałe 116 000 zł

Nie jest tajemnicą, że każda zmiana modelowa to świetna okazja, by kupić sobie modnego np. hybrydowego miejskiego SUV-a ze sporą zniżką, o jaką trudno na co dzień w cennikach. Nie sposób wtedy nie skorzystać z okazji i kupić najlepiej wyposażone wersje za śmieszne pieniądze. Takie nadal są na stronie internetowej amerykańskiego producenta.

Miejski SUV Ford Puma z rabatem 20 000 zł
Podaj dalej

Odnowiony Ford Puma to świetna okazja na full wersję SUV-a z diabelską zniżką

Ford jest już gotowy na debiut nowego Forda Pumy. Miejski SUV, który przeszedł aktualizację, jest już w polskim cenniku, czego nie można powiedzieć o ustępującej wersji. To jednak nie wyklucza go z oferty, bo wciąż jest dostępna na stronie internetowej Forda.

Trudno przejść obojętnie wobec okazji na nowiutki samochód z salonu w full opcji w bardzo korzystnej cenie. Miejski SUV ma wszystko, czego potrzeba, styl, napęd hybrydowy, wydajność i bogate wyposażenie. Na plus dla odchodzącej Pumy jest także fakt, że gabarytowo jest idealną propozycją nie tylko do na co dzień, ale także na wypady za miasto.

Samochód o długości 4226 mm, wysokości 1533 mm, szerokości 1805 mm i rozstawie osi 2588 mm zapewnia doskonałą zwrotność w mieście, ale nie traci przy tym na przestronności wnętrza. Bagażnik także jest wyjątkowy, bo oferuje pojemność od 456 litrów do nawet 1216 litrów. To wystarczy, by przewieźć zakupy lub bagaże.

Nie bez powodu zatem świetnie się sprzedaje w Europie właśnie teraz, kiedy w katalogu pojawiła się nowa wersja.

Full opcja już za 115 000 złotych

Ford Puma w najbogatszej wersji ST-Line X jest teraz z diabelską zniżką. Miejski SUV jest dostępny w tej konfiguracji na stronie producenta już od nieco ponad 115 000 zł.

Klienci mogą mieć w takiej kwocie nowego SUV-a m.in. z częściowo skórzaną tapicerką, kołem dojazdowym pakietami Winter i Driver Assistance 2 i wieloma opcja na łączną kwotę ponad 10 000 zł. Oszczędność 20 000 zł i gwarancja producenta czynią oferty Forda więcej niż atrakcyjnymi.

Kompletne wyposażenie, etykieta Eko, która poprawia efektywność paliwową, sprawiają, że ustępujący miejski SUV Forda jest wyjatkową okazją. Nie jest tajemnicą, że model ma wiele zalet, które decydowały przez lata o jego popularności. Design nadal pozostaje atrakcyjny, a prowadzenie pojazdu pozwoliło mu znaleźć sie w grupie najpopularniejszych miejskich SUV-ów w Europie.

Reasumując, jeśli poszukujesz dla siebie nowego SUV-a, to ofertę Forda trudno odrzucić. Trzeba pamiętać, że dostępność modeli z tak atrakcyjnym wyposażeniem szybko się kurczy, więc nie warto zbytnio zwlekać z decyzją o kupnie.

Przeczytaj również