Nowiutki miejski mini SUV za 64 000 zł to teraz ciekawa opcja. Niezawodna i najtańsza na rynku

Nie jest tajemnicą, że jeśli chodzi o nowy i tani samochód, to nie wszyscy chcą wybierać modele z oferty Dacii, czy MG Motor. Ci, którym nie jest potrzebny SUV, a wystarczą niewielkie gabaryty pojazdu na codzienne dojazdy do pracy, mogą skorzystać z promocji japońskiego producenta. Stawia on na niezawodność swoich samochodów i ma w swoim katalogu ciekawy model już za 64 000 zł.

mini SUV Aygo X cross
Podaj dalej

Najtańsza Toyota to mini SUV i jest teraz w promocji

Jeśli chodzi o niewielki miejski i tani samochód, to ciekawą opcją jest teraz Toyota Aygo X Cross. Ten mini SUV zwraca uwagę nie tylko ceną, ale faktem, że jego producent jest numerem jeden w rankingach. Nie jest tajemnicą, że Toyota znajduje się w gronie marek słynących z niezawodności. Wiedzą o tym tanie marki takie jak Dacia i MG Motor, które mają w japońskim producencie mocnego rywala.

Jak możemy zobaczyć w ofertach Toyoty, model Aygo X Cross jest obecnie w promocji i za najprostszą wersję zapłacimy jedynie 64 000 zł. W efekcie mamy do czynienia z jednym z najtańszych samochodów na rynku.

Aygo X Cross to typowo miejski samochód o bardzo kompaktowych wymiarach. Dlatego jest przeznaczony do poruszania się niemal wyłącznie w mieście i pomiędzy miastami. Autostrady nie są jego żywiołem i Toyota ma w ofercie inne modele na dalekie wypady.

Aygo X cross świetnie się sprawdzi jako samochód na dojazdy do pracy, który zadowala się zależnie od konfiguracji zużyciem paliwa na poziomie niecałych 5 l na 100 kilometrów. Moc silnika benzynowego wynosi 75 KM, co biorąc pod uwagę jego wagę i gabaryty jest wartością wystarczającą. Co Toyota oferuje w ramach promocji miejskiego modelu?

mini SUV Toyota Aygo X Cross
Toyota Aygo X Cross

Rabat na nowy samochód do 6000 zł i promocje na pakiety wyposażenia

Aygo X Cross to ciekawa opcja na nowy samochód do miasta. Oprócz promocyjnej ceny Toyota dorzuca jeszcze zniżka na pakiety wyposażenia. Najtańszy miejski crossover zaczyna się od 64000 zł, a w wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in.:

– Multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą z obsługą systemów multimedialnych,
– Światła do jazdy dziennej w technologii LED,
– System Bluetooth® umożliwiający bezprzewodową łączność z telefonem,
– Interfejs Apple CarPlay*, interfejs Android Auto™,
– Inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC),
– Kamerę cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi.

Toyota wyposażyła Aygo X Cross w szereg systemów bezpieczeństwa i asystentów kierowcy, by jazda w mieście była komfortowa i bezpieczna. Najlepszą opcją jest wersja Style, która w cenie 72 900 zł oferuje bogate standardowe wyposażenie. Klienci mogą sobie teraz wybrać także pakiet Cargo w nowej niższej cenie. Także zabezpieczenie antykradzieżowe Meta System w technologii Bluetooth Low Energy pozwala zaoszczędzić 1800 zł.

Dzięki bardzo nowoczesnemu designowi i dobremu wyposażeniu ten miejski model staje się teraz dobrą alternatywą dla tanich marek. Zwłaszcza dla tych, którzy nie poszukują bardzo wszechstronnego modelu, albo  SUV-a.

Toyota Aygo X Cross
Toyota Aygo X Cross widok wnętrza

Przeczytaj również