Nie będziesz chciał żadnego diesla! Właśnie wyciekły pierwsze, nieoficjalne zdjęcia Audi e-tron GT. To nas nakręciło

Nie będziesz chciał żadnego diesla! Właśnie wyciekły pierwsze, nieoficjalne zdjęcia Audi e-tron GT. To nas nakręciło

Podaj dalej

Mamy już dość czytania i oglądania nieustannych zwiastunów dotyczących Audi e-tron GT . Data jego premiery została niedawno ogłoszona i przypada na 9 lutego. Dziś wiemy trochę więcej na temat elektrycznego samochodu niemieckiego producenta.

Audi chce, aby e-tron GT stał się jego wersją Porsche 911 – ikoną, która odzwierciedla koncentracji marki na zrównoważonym rozwoju, najnowocześniejszym designie i wydajności.

Audi e-tron GT bez kamuflażu- to nas nakręciło

Ostatnie spojrzenie na e-tron GT przed jego wielką premierą, z kilkoma szczegółami na temat tego, gdzie i jak powstaje samochód pojawiło się na kanale YouTube producenta. Tymczasem do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia modelu bez kamuflażu.

Audi e tron GT
źródło: IG Cochespias

Audi po raz kolejny podkreśla wyraźne podobieństwo modelu produkcyjnego do koncepcji

Samochód jest produkowany w Böllinger Höfe. W tym samym zakładzie , w którym od 2014 r. powstaje R8. Fabrykę dostosowano, aby pomieścić e-tron GT.
Cała eko-energia elektryczna i ciepło eksploatowane w zakładzie pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych. W rezultacie „produkcja jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla netto”.

Produkcja odbywała się zgodnie z harmonogramem, pomimo opóźnień spowodowanych pandemią, która zahamowała rozwój niektórych innych producentów samochodów.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Jesteśmy podekscytowani bardziej niż kiedykolwiek, aby zobaczyć tą elektryzująca premierę. Tymbardziej, że tego samego dnia zobaczymy jego mocniejsza wersję – Audi RS e-tron GT.

Jak donoszą szpiedzy premiera online, będzie transmitowana z Cortina d’Ampezzo. To tam uda się zrobić ciekawskim pierwsze zdjęcia odsłoniętego modelu.

 

Wnętrze, źródło: IG Cochespias
źródło: IG Cochespias

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News