Lamborghini za gotówkę? Żartowniś wyłożył na nie kartony 1$ banknotów

Kupno Lamborghini za gotówkę nie powinno być skomplikowane. Po prostu idziesz do dealera, przynosisz pieniądze i wyjeżdżasz swoim nowym genialnym samochodem. Jak się okazuje wcale tak nie jest, o czym się przekonał znany amerykański YouTuber Dawson z BigDawsTV.

kupił lamborghini i zapłacił 1 dolarówkami
Podaj dalej

Kiedy chciał zapłacić za Lamborghini gotówką, nie jeden dealer się zdziwił

Dawson od dziecka marzył o swoim własnym Lamborghini, a teraz mógł wreszcie zrealizować swoje marzenie. W związku z tym ruszył do salonów na poszukiwania i postanowił udokumentować moment, w którym kupuje wymarzony samochód.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że postanowił kupić Lamborghini za gotówkę. Jak wiadomo koszt takiego samochodu to ok. 250 tys. USD. Wygląda na to, że będzie potrzebował kilku walizek? Gorzej, bo postanowił za nie zapłacić 1 dolarówkami.

zaplacil za lamborghini 1 dolarowkami 1
YouTube BigDawsTV

Zdobycie gotówki zajęło kilka dni

Zdobycie gotówki w nominałach o wartości 1 dolara było nie lada wyzwaniem. Banki nie miały wystarczającej liczby tych nominałów, aby spełnić prośbę klienta. Ponadto skarbiec mógł pomieścić jedynie 100 tys. dolarów w banknotach jednodolarowych. Tak więc Dawson musiał  odwiedzić trzy banki, co zajęło mu kilka dni.

Jak zobaczysz na poniższym wideo zakup samochodu wcale nie był prostszy. Pierwszy dealer, do którego poszedł, miał idealne zielone Lamborghini Huracan . Kosztowało tyle, ile chciał zapłacić i miało idealny przebieg. Niestety okazało się, że salon nie  honoruje gotówki, więc musiał szukać dalej.

zapłacił za Lamborghini 1 dolarówkami 2
zapłacił za Lamborghini 1 dolarówkami

W drugim i trzecim salonie, do którego trafił nie znalazł idealnego dla siebie Lamborghini więc musiał poświęcić kolejny dzień na poszukiwania.

W rezultacie trafił do prywatnego sprzedawcy białego Lamborghini Huracan. Egzemplarz z gustownymi kołami, kosztował 220 tys. dolarów. Dawson zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia i postanowił go kupić.

Jak zobaczysz, sprzedawca  zdębiał kiedy zobaczył taki ogrom banknotów. Czy po pierwszym szoku zgodził się na propozycję żartownisia? Sprawdź sam.

Przeczytaj również