Kierowcy ciężarówek tego się nie spodziewali. Firma kupiła każdemu z nich samochód

Polscy pracodawcy potrafią pozytywnie zaskoczyć swoich pracowników. Firma świadcząca usługi transportowe postanowiła kupić każdemu kierowcy samochód. Nie tylko na dojazdy do pracy

kierowcy dostali samochod
Podaj dalej

Każdy kierowca ciężarówki dostał samochód

Sytuacje, w których pracodawca demonstruje swoją dbałość o warunki pracy swoich pracowników, należą do rzadkości. W związku z tym nikt się nie spodziewał tak drogiego prezentu.

Zawód kierowcy ciężarówki nie jest łatwy, w związku z tym pracodawca postanowił wyposażyć swoich pracowników w samochód, który ma im służyć nie tylko do celów służbowych.

Firma przekazała kierowcom 11 samochodów osobowych, które trafiły do najstarszych stażem truckerów, ale w planach jest już kolejna dostawa. W sumie pracodawca zaplanował zakup 30 egzemplarzy Toyoty Yaris, które udostępni kierowcom i członkom ich rodzin.

Każdy samochód posiada zarówno letnie, jak i zimowe opony. Ponadto jest ubezpieczony a czuwa nad nim autoryzowany serwis. Kierowca musi się jedynie troszczyć o pełen bak. Po upływie trzech lat truckerzy będą mieli prawo pierwokupu pojazdu.

W zeszłym roku firma DAFI Transport i Spedycja obdarowała swoich spedytorów nowym BMW serii 3

Przeczytaj również