Jest tańszy od Toyoty Yaris, piękny i tak samo dobry. To okazja na, którą warto zapolować

Nie jest tajemnicą, że miejski model Toyoty Yaris stał się punktem odniesienia w tym segmencie. Zainteresowanie tego typu pojazdami, choć nie jest na poziomie SUV-ów, to stale rośnie. Zdecydowana większość klientów trafia do dealerów Toyoty, gdzie użytkowy samochód ma napęd hybrydowy. Alternatywą dla poszukujących oszczędnego miejskiego samochodu jest rywal Yarisa z niemieckim rodowodem i z rabatem.

opel-corsa- 2024 alternatywą dla Toyoty
Podaj dalej

Opel ma jedną z najlepszych opcji dla Toyoty Yaris

Powszechnie wiadomo, że miejskiemu modelowi Toyoty wiele innych może pozazdrościć popularności. Japoński producent jest na topie na rynku europejskim. Zarówno jego SUV-y, jak i mniejsze modele miejskie wciąż przyciągają tłumy. Jednak ci, którzy niekoniecznie poszukują napędu z możliwością ładowania, a chcą mieć oszczędny model znajdą alternatywę.

Wiadomo, że Toyota Yaris dostępna jest także w opcji wyłącznie spalinowej, ale w tej grupie jest rywal, który zdecydowanie wyróżnia się w tłumie miejskich modeli. Świetną alternatywą dla Yarisa Toyoty ma teraz Opel. Zwłaszcza że oferuje swoją niedrogą Corsę z dodatkową zniżką. Najbardziej podstawowa wersja w cenniku to wydatek 78 400 zł. To okazja, którą warto wziąć pod uwagę.

Zaktualizowany miejski model o najlepszym stosunku jakości do ceny

Jak widzimy w ofercie niemieckiej marki, najprostsza wersja Opla Corsy pozostaje jedną z tych najlepszych w stosunku jakości do ceny. Niedawno zaktualizowany model może się pochwalić nowoczesnym designem i wyposażeniem podstawowym, w którym nie przegapiono niczego istotnego.

Najtańsza Corsa nie posiada najnowszej technologii marki, ale ma raczej prosty silnik benzynowy o mocy 75 koni mechanicznych połączony z manualną skrzynią biegów. Potrafi być mistrzem ekonomii i spalić 4,5 l paliwa na 100 kilometrów.

Model jest także w opcji z napędem hybrydowym. Taka wersja o mocy 100 KM z automatyczną skrzynią biegów i z najwyższym poziomem wyposażenia także jest w promocji. Trzeba na nią wydać 99 800 zł. Wariant o mocy 136 KM to wydatek 104 100 zł.

Taka oferta stanowi o tym, że alternatywa dla Yarisa będzie także jednym z najlepiej sprzedających się modeli w swoim segmencie.

Opel Corsa
Opel Corsa widok wnętrza
świetna alternatywa dla Toyoty Yaris to Opel Corsa w promocji
świetna alternatywa dla Toyoty Yaris to Opel Corsa w promocji

Przeczytaj również