Dramatyczna akcja służb ratunkowych. Kierowca Lexusa poważnie ranny

Dramatyczna akcja służb ratunkowych. Kierowca Lexusa poważnie ranny

Podaj dalej

Kierowca Lexusa został poważnie ranny w wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek w Walpole (USA). Jego samochód zmiażdżyły stalowe belki, pochodzące z ciągnika z przyczepą.

W poniedziałek przed południem, policja w Walpole otrzymała powiadomienie o wypadku samochodowym na 50 School Street. W ciągnik z przyczepą, który cofał załadowany w zwisające belki, uderzył Lexus.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Kierowca samochodu doznał poważnych obrażeń

W wyniku zderzenia, metalowe belki zerwały  dach auta. Właściciel Lexusa doznał poważnych obrażeń,  w związku z tym został przetransportowany latającym ambulansem MedFlight do szpitala w Bostonie.

Zdjęcia z wypadku nie pozostawiają cienia złudzenia, że uderzenie w stalowe belki o długości 30m, mogło zakończyć się tragicznie.

kierowca Lexusa ranny
Courtesy of Walpole Police Department / Facebook

Katastrofę bada specjalna jednostka

Katastrofę bada jednostka ds. Rekonstrukcji katastrof, Departamentu Policji Walpole . Śledczy uważają, że szare niebo utrudniało kierowcy zobaczenie belek, które właśnie odebrano od pobliskiej firmy KW Steel Structurers.

Uliczni obserwatorzy uważają, że w przypadku ładunku o takich gabarytach, na ulicy potrzebny jest obserwator. Mało tego, umieszczenie takiej firmy w środku dzielnicy mieszkaniowej, to recepta na szereg niebezpiecznych sytuacji

Courtesy of Walpole Police Department / Facebook

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News