Dacia tym SUV-em nie da szans konkurencji. Ujawniony Bigster chwali się niespotykaną jakością

Nie jest tajemnicą, że nowy nadchodzący SUV Dacii Bigster to najbardziej oczekiwany model producenta. Wiadomo, że pod względem designu Dacia robi duży krok w przód, ale jeśli chodzi o wnętrze, to będzie nawet wielki skok. Wszystko ujawniły najnowsze zdjęcia motopaparazzi.

SUV Dacia Bigster Concept
Podaj dalej

Nowy SUV Bigster to nie ewolucja, a rewolucja

Rumuńska marka trzyma nas w napięciu przed oficjalną premierą swojego nowego SUV-a. Bigster po gigantycznej pracy inżynierów i projektantów ma trafić do cennika marki i oferować zupełnie nową jakość.

Patrząc na nowo ujawnione zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że wyposażenie największego SUV-a producenta z Rumunii to nie ewolucja. To rewolucja w stosunku do obecnych modeli marki w tym segmencie.

Nowy pięciomiejscowy SUV, który przez nieostrożność kierowcy odsłonił swoje wnętrze, ujawnił wiele szczegółów. Na przykład, że ma wielofunkcyjną kierownicę, ekran systemu multimedialny, a pozycja za kierownicą będzie zbliżona do tej z Dustera. Ponadto jak wypatrzyli szpiedzy z obiektywami, we wnętrzu Bigstera odkryto nowość, jaką jest możliwość elektrycznej regulacji fotela kierowcy.

Wszystko wskazuje na to, że Bigster będzie pierwszą Dacią, która zadebiutuje z wyposażeniem, które stanowi jakościową rewolucję.

Rumuński producent łatwo nie oddaje tronu w segmencie tanich samochodów

Nie jest tajemnicą, że już nowa Dacia Duster jest modelem, który stanowi o dużym postępie w projektowaniu i funkcjonalności pojazdów marki. Dacia w ostatnich latach postarała się nowe, atrakcyjne stylizacje swoich modeli i ulepszyła je pod względem oferowanych technologii. Nie miało to wpływy na ich atrakcyjność dla klientów, bo wszystkie charakteryzują się nadal przystępną ceną.

Ogromny postęp, jaki zrobiła marka przy wsparciu Grupy Renault jasno widać, gdy cofniemy się wstecz do modelu Logan. Kolejny krok, jakim jest nowy Bigster, nowoczesny i świetnie wyposażony, to jasny sygnał dla konkurentów. Czasy prostej i nudnej Dacii już minęły, a nowy największy w gamie SUV będzie bez wątpienia zwycięską kartą marki. My zaś będziemy świadkami wielkiej transformacji marki znanej z przystępnych cenowo pojazdów.

Przeczytaj również