Bliski Nissana Qasqhai SUV to prawdziwa okazja. To nawet lepsza opcja, ekonomiczna i znacznie tańsza

Klienci, którzy nie potrzebują aż taki dużego nadwozia, jakie oferuje gwiazdorski SUV Nissana Qashqai i mogą się zadowolić mniejszą przestrzenią, mają do wyboru tańszą i nie gorszą alternatywę. Model, który doczekał się ostatnio ulepszeń, ma wiele zalet i także nosi logo Nissana.

SUV JUKE MC 2024 - Interior _ seats_cockpit_yellow
Podaj dalej

To najbardziej zbliżona do Nissana Qasqhai opcja w znacznie niższej cenie

Jako plan B dla cenionego Nissana Qashqai i klientów, którzy zadowolą się mniejszą przestrzenią, świetną opcją jest odnowiony mniejszy SUV producenta – Juke.

Model, który ostatnio doczekał się znaczących ulepszeń,  jest gotowy na to, by stawić czoła rywalom tj. Renault Captur, czy Peugeot 2008. Ponadto może świetnie się sprawdzić w codziennym życiu dzięki nowemu wyposażeniu i opcjom konfiguracji.

Bardziej kompaktowy SUV Nissana dodatkowo wyróżnia się jakością i bardzo atrakcyjnym cennikiem. Teraz bowiem chcąc pozostać konkurencyjnym na wymagającym rynku, producent oferuje go ze zniżką sięgającą blisko 8 000 zł.

SUV Nissan Juke 2024
Nissan Juke 2024

Stylowy SUV jest wydajny i dobrze wyposażony

Oprócz tego, że jedną z największych zalet Nissana Juke jest jego konkurencyjna cena, to stanowi on interesującą opcję ze względu na wydajność i wyposażenie.

Jeśli chodzi o część mechaniczną, to najtańszy Nissan Juke wyposażony w trzycylindrowy silnik benzynowy. Generuje on moc 114 KM (200 Nm) i współpracuje z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i napędem na przednie koła.

Według specyfikacji pozwala to przyspieszać do setki w czasie 10,7 sekundy i osiągnąć maksymalną prędkość 180 km/h. Nie jest także tajemnicą, że kompaktowy SUV może się pochwalić zużyciem paliwa na poziomie 5,8 litra na 100 kilometrów.

Jeśli chodzi o wyposażenie, to Nissan Juke w wykończeniu Acenta jest całkiem kompletny. Ma wiele poduszek powietrznych, 17-calowe felgi aluminiowe, kamerę cofania, reflektory LED i światła do jazdy dziennej LED. Dodatkowo otrzymujemy także reflektory z funkcją Follow me home i asystenta świateł drogowych. Ten ostatni czuwa cały czas nad  doskonałą widocznością i bezpieczeństwem prowadzenia.

Wnętrze Nissana Juke wyposażono w system multimedialny z 12,3- calowym ekranem dotykowym z systemem audio. Jest także bluetooth oraz Android Auto i CarPlay (bezprzewodowe). Fotele kierowcy i pasażera są regulowane w kilku kierunkach. To jedynie niektóre  pozycje z listy wyposażenia.  W związku z tym Juke jest opcją wartą rozważenia. Zwłaszcza że najtańszy kosztuje teraz jedynie 100 900 zł, a najdroższy hybrydowy N-Sport o mocy 143 KM – 155 900 zł.

ulepszony SUV Nissana może być teraz benzynowy albo hybrydowy
ulepszony SUV Nissana może być teraz benzynowy albo hybrydowy
SUV Nissan Juke cennik
bardziej zaawansowany technologicznie SUV ma atrakcyjny cennik

 

Przeczytaj również