Meksyk na żywo z Red Bull TV

Meksyk na żywo z Red Bull TV

Meksyk na żywo z Red Bull TV

Podaj dalej

Jesteśmy w trakcie trzeciej rundy WRC w tym sezonie – Rajdu Meksyku. Tradycyjnie już oznacza to szeroki zakres relacji na żywo na Red Bull TV, prosto z szutrów ameryki północnej. Program zakłada trzy sesje podsumowujące oraz transmisję odcinka numer 11 – El Brinco 1.

Każdego dnia emitowana będzie mieszanka relacji na żywo, reportaży oraz materiałów informacyjnych. Pierwsze podsumowanie dnia będziemy mogli zobaczyć już w sobotę o 5 rano. Również tego samego dnia od godziny 17:50 ruszy relacja ze słynnego oesu El Brinco. Podsumowania będą emitowane również w niedzielę i poniedziałek, w obu przypadkach od 5:00. Jeśli lubicie pospać – nic strasznego – za pomocą VOD możliwe będzie oglądanie relacji w godzinach późniejszych.

Rajd Meksyku wystartował piątkowej nocy od odcinka ulicznego po placu w samym centrum stolicy kraju – Mexico City. Organizatorzy zaplanowali 19 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 370km. Rajd zakończy rozgrywany w niedzielę power stage – Derramadero. Więcej informacji i transmisje na www.redbull.tv/wrc

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News