Maska antysmogowa przydaje się nie tylko zimą. Respro Techno Black pomoże Ci zadbać o płuca

Maska antysmogowa przydaje się nie tylko zimą. Respro Techno Black pomoże Ci zadbać o płuca

Podaj dalej

Zimą warunki atmosferyczne sprzyjają zwiększeniu natężenia smogu, dlatego maski antysmogowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli stopień zanieczyszczenia powietrza jest zbyt duży i planujesz wyjście z domu, skorzystaj z takiej maski.

Wskaźniki stężenia PM2,5 wielokrotnie przekraczający normy to w Polsce niemal codzienność (szczególnie w miesiącach zimowych). Smog zabija w Polsce co roku kilkadziesiąt tysięcy osób, mimo to w naszych miastach mało kto nosi maski ochronne. Wydaje się, że dwoma podstawowymi przyczynami blokującymi Polaków przed zakupem maski są cena oraz wstyd, które one powodują.

Rynek masek antysmogowych rośnie w oczach. Dostępne są produkty w różnych rozmiarach, kolorach, krojach i o różnych parametrach jakościowych. Jeśli chcemy naprawdę zadbać o swoje zdrowie, powinniśmy zainwestować w coś sprawdzonego, jak np. Respro Techno Black.

Maska CE Techno jest ulepszoną wersją Techno dostępną w sprzedaży od sezonu 2019/2020. To nowoczesna maska ogólnego przeznaczenia zapewniająca wygodę w warunkach miejskich i wiejskich oraz bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami badań UE. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego filtra CE HT-250 Hepa-Type™ jest to idealne rozwiązanie problemu dymu, spalin, kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń, które powodują dyskomfort i szkodzą zdrowiu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News