Marshall nowym pilotem Paddona

Marshall nowym pilotem Paddona

Podaj dalej

Po wczorajszej wiadomości dotyczącej zakończenia współpracy Haydena Paddona ze swoim pilotem Johnem Kennardem, nie musieliśmy długo czekać, aby dowiedzieć się kto usiądzie na prawym fotelu młodego Nowozelandczyka po rajdzie Finlandii.

Sebastian Marshall, 29-letni Brytyjczyk znany jest z występów z Kevinem Abbringiem, między innymi w zespole fabrycznym Hyundaia. W ubiegłych latach startował wiele razy samochodem klasy WRC, a także brał udział w rozwoju Hyundaia i20 R5. Jego spory bagaż doświadczeń może pomóc Paddonowi w walce o mistrzostwo świata. Obaj zawodnicy nad ranem czasu polskiego ogłosili za pośrednictwem serwisów społecznościowych, że ich pierwszym wspólnym startem w WRC będzie tegoroczny Rajd Niemiec (17-20.08), ale do auta razem wsiądą już pod koniec marca podczas Rajdu Sanremo.

Po wczorajszej przykrej informacji jest nam miło Was poinformować o tym, że na fotelu pilota w mojej rajdówce od Rajdu Niemiec usiądzie Brytyjczyk Sebastian Marshall. Przez ostatni rok pracowaliśmy razem i nawiązaliśmy dobre relacje, które nadal chcemy budować przez długi czas. – napisał Paddon.

Śledząc informacje dotyczące Johna Kennarda, który po Rajdzie Finlandii nie będzie już pilotem Haydena Paddona, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić przejęcie jego obowiązków na prawym fotelu. Do samochodu wsiądę od Rajdu Niemiec, ale w międzyczasie ja i Hayden będziemy sporo testować. Kocham nowe samochody WRC! Przed początkiem naszej wspólnej przygody w mistrzostwach świata, za dwa tygodnie weźmiemy udział w jednej z moich ulubionych imprez- Rajdzie Sanremo w nowym Hyundaiu i20 R5– podsumował nowy pilot Paddona- Seb Marshall.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News