Maj i Jasiński w Proto!

Maj i Jasiński w Proto!

Podaj dalej

Doskonale znana z występów w RSMP załoga Hubert Maj / Szymon Jasiński zmienia samochód. Duet do tej pory kojarzony był z oklejonym na styl legendarnego ,,wurca” Tommiego Makinena Mitsubishi Evo V. Od tego sezonu powalczą oni już w Fieście Proto ze stajni Stec Motorsport.

Hubert Maj : Kochani Kibice !! Po dość długim oczekiwaniu pragniemy Wam przedstawić nasz nowy zespół rajdowy URSUS RALLY TEAM, który w sezonie 2017 reprezentować będziemy na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie OPEN N . Naszą rajdową bronią będzie Ford Fiesta Proto ze stajni Stec Motorsport, a więc firmy z długoletnim stażem w budowie i obsłudze samochodów rajdowych. Oprócz oficjalnego sponsora – firmy URSUS wspierać nas będą firmy : MajMax, WAT, Cartmax, Advercity. Do zobaczenia na trasach RSMP 2017 !!!

Załoga w zeszłym sezonie wygrała m.in. Rajd Świdnicki KRAUSE w klasie HR2. Jak pójdzie im w tym sezonie? O tym przekonamy się pod koniec kwietnia, kiedy to wystartuje sezon Rajdowych Mistrzostw Polski.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News