M-Sport z Red Bullem

M-Sport z Red Bullem

M-Sport z Red Bullem

Podaj dalej

Tego należało się spodziewać. Zaangażowanie do ekipy M-Sportu czterokrotnego mistrza świata Sebastiena Ogiera pociągnęło za sobą radykalną zmianę barw przyszłorocznych rajdówek z Dovenby, na których znajdzie się logo Red Bulla.

 

Wow! Best Christmas ever – takimi słowami Malcolm Wilson, szef ekipy M-Sportu kwituje odsłonięcie nowego Forda Fiesty RS WRC, który wreszcie został zaprezentowany w przyszłorocznych barwach. A na nich – zgodnie z przewidywaniami – główne miejsce zajmuje ogromny logotyp Red Bulla. Nie jest tajemnicą, że zaangażowanie austriackiego producenta napojów energetycznych ma związek z zatrudnieniem Sebastiena Ogiera, który logotyp Red Bulla nosi na swoim kombinezonie już od czasów współpracy z Citroenem.

 

 

Drugi z samochodów, do którego wsiądzie Ott Tanak będzie miał zupełnie inne malowanie, którego głównym elementem będzie logotyp partnera M-Sportu, firmy OneBet.

Wilson liczy, że sezon 2017 będzie przełomowy w historii jego ekipy, która jeszcze nigdy nie sięgnęła po mistrzostwo świata w kategorii kierowców. W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego Autosportu szef M-Sportu zadeklarował, że Ogier dostanie do swojej dyspozycji sprzęt, który pozwoli mu na walkę o piątą z rzędu koronę, a dla jego zespołu nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News