Mini zaskakują na Torze Poznań

Mini zaskakują na Torze Poznań

Ecumaster Super S Cup

Podaj dalej

Po boju w kwalifikacjach do wyścigu sprinterskiego, kierowcy Ecumaster Super S Cup ponownie walczyli z czasem. Tym razem jednak rywalizacja dotyczyła jak najlepszych pozycji w wyścigu długodystansowym.

30-minutowa sesja była najbardziej udana dla duetu Pawlaczyk/Kojder, którzy osiągnęli najlepszy wynik w stawce wyścigowych Mini. Duet okazał się o blisko 0,3 sekundy lepszy od Adama Karkuszewskiego i Bartosza Alejskiego. Kolejną jedną dziesiątą stracili Damian Stachowiak i Adam Dębicki. W drugiej trójce sklasyfikowano duety Augustyniak/Wiśniewski, Walczak-Makowiecki/Lempart oraz Knapen/Gawkowski.

Co nas czeka dalej?

Piątek zakończy arcyciekawa i ważna rywalizacja w pierwszym wyścigu sprinterskim. 25-minutowa batalia rozpocznie się 16:15. Na 16:00 zaplanowano godzinę rozpoczęcia procedury startowej.

W sobotę kierowcy poczują jedynie smak bezpośredniej rywalizacji. Dzień o 11:15 rozpocznie drugi ze sprinterskich wyścigów. Rywalizacja będzie trwała 25 minut, a start procedury startowej zaplanowano na 11:00. Na koniec dnia zawodnicy powalczę w dwugodzinnym wyścigu długodystansowym. Start zaplanowano na 15:55. Piętnaście minut wcześniej rozpocznie się procedura startowa.

Szansa również dla Ciebie!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by poznać smak sportowej rywalizacji i spróbować swoich sił w wyścigach, masz taką okazję. Na październikowy finał organizatorzy cyklu dysponują jednym wolnym samochodem, który możesz wynająć. Z pewnością walka na Torze Poznań zapewni ci emocji i wspomnień, które pozostaną z Tobą do końca życia.

Wydawać mogłoby się, że taki start kosztuje majątek. Nic z tych rzeczy! Koszt startu na Torze Poznań to 15900 zł netto. Jeśli nie masz licencji wyścigowej organizator pomoże Ci ją zdobyć, byś mógł powalczyć już w październiku!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News