Mini wraca na tor! Sprawdź harmonogram i zobacz zaciętą walkę!

Mini wraca na tor! Sprawdź harmonogram i zobacz zaciętą walkę!

Ecumaster Super S Cup Tor Poznań

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend po wakacyjnej przerwie zawodnicy Ecumaster Super S Cup powrócą do rywalizacji. Po pierwszych dwóch rundach apetyty wśród kibiców są niesamowite, a i sami zawodnicy gwarantują zacięte boje. Warto sprawdzić, co i kiedy możemy obejrzeć w najbliższych dniach.

Nie zabraknie emocji

Kierowcy od mocnego akcentu rozpoczną batalię i już w piątek o 11:35 Tor Poznań będzie areną kwalifikacji zawodników korzystających z Mini. Sesja będzie trwała 25 minut. Na 14:30 zaplanowano trwające pięć minut więcej kwalifikacje do wyścigu długodystansowego.

Dzień zakończy arcyciekawa i ważna rywalizacja w pierwszym wyścigu sprinterskim. 25-minutowa batalia rozpocznie się 16:15. Na 16:00 zaplanowano godzinę rozpoczęcia procedury startowej.

W sobotę kierowcy poczują jedynie smak bezpośredniej rywalizacji. Dzień o 11:15 rozpocznie drugi ze sprinterskich wyścigów. Rywalizacja będzie trwała 25 minut, a start procedury startowej zaplanowano na 11:00. Na koniec dnia zawodnicy powalczę w dwugodzinnym wyścigu długodystansowym. Start zaplanowano na 15:55. Piętnaście minut wcześniej rozpocznie się procedura startowa.

Szansa również dla Ciebie!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by poznać smak sportowej rywalizacji i spróbować swoich sił w wyścigach, masz taką okazję. Na najbliższą rundę oraz październikowy finał organizatorzy cyklu dysponują jednym wolnym samochodem, który możesz wynająć. Z pewnością walka na Torze Poznań zapewni ci emocji i wspomnień, które pozostaną z Tobą do końca życia.

Wydawać mogłoby się, że taki start kosztuje majątek. Nic z tych rzeczy! Koszt startu na Torze Poznań to 15900 zł netto. Jeśli nie masz licencji wyścigowej organizator pomoże Ci ją zdobyć, byś mógł powalczyć już w październiku!

Przeczytaj również