Marczyk zaprezentował wyjątkowe barwy. Tak pokaże się kibicom w Polsce

Marczyk zaprezentował wyjątkowe barwy. Tak pokaże się kibicom w Polsce

Mikołaj Marczyk Skoda Fabia Rally2 Evo Rajd memorial kuliga i bublewicza

Podaj dalej

Mikołaj Marczyk, który w tym roku koncentruje się na walce w mistrzostwach świata, rozpocznie sezon na polskich odcinkach. Mistrz Polski pojawi się na trasach PLATINUM Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wyjątkowy start wymaga wyjątkowej oprawy i Łodzianin zaprezentował specjalne oklejenie swojego auta.

Memoriał na start sezonu

Tegoroczny PLATINUM Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza zaplanowano już na najbliższy weekend. Organizatorzy w tym roku przygotowali dziesięć odcinków specjalnych o łącznej długości 34,65 km. Pierwsze dnia zawodnicy zmierza się dwukrotnie z oesem Węgrzce Wielkie o długości 3,82 km oraz kultową próbą prowadzącą ulicami Wieliczki. Wieczorny odcinek mierzy 2,03 km.

Niedziela będzie stała pod znakiem dwóch trzykrotnie pokonywanych oesów. Pętlę stworzą najdłuższe w rajdzie Brzegi (5,09 km) oraz Wegrzce Wielkie Strefa (2,56 km). Zwycięzców poznamy około 13:30.

Domowy start mistrza Polski

Dla Mikołaja Marczyka, który zapowiedział rywalizację w mistrzostwach świata będzie to jeden z nielicznych startów w Polsce. Będzie to także okazja to spotkania z kibicami, którzy zawsze mocno dopingują swojego idola.

Pierwszy start w tym sezonie zaliczę w wyjątkowym wydarzeniu. Będziecie mogli dopingować nas na polskich odcinkach podczas PLATINUM Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Będzie to dla nas okazja to uczczenia pamięci wyjątkowych polskich kierowców si potkania z Wami! Postaramy się dostarczyć Wam wielu pozytywnych emocji i cieszyć Was szybką jazdą – zapowiadał Marczyk.

Wyjątkowe barwy na wyjątkową imprezę

Podczas PLATINUM Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza rozpocznie się także współpraca Mikołaja Marczyka z ORLEN OIL. Również w związku z tym postanowiono zaprezentować kibicom wyjątkowe barwy, które opierają się na czarnym, złotym, fioletowym i czerwonym kolorze.

Nasza Skoda Fabia Rally2 evo będzie miała specjalne barwy przygotowane tylko na ten jeden wyjątkowy występ. Sponsorem tytularnym imprezy jest marka PLATINUM ORLEN OIL. W tym roku dołączyła również do wsparcia naszego projektu startów w mistrzostwach świata. Bardzo się cieszę, że początek naszej współpracy możemy celebrować w takich barwach w Wieliczce. Widzimy się już za kilka dni – komentował mistrz Polski.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News