M-Sport podał skład. Kto powalczy Fiestami w WRC 2021?

M-Sport podał skład. Kto powalczy Fiestami w WRC 2021?

Podaj dalej

M-Sport, który jako ostatni z zespołów WRC czekał na ogłoszenie składu na sezon 2021, dziś podał trójkę kierowców, którzy powalczą za kierownicami Fiest WRC.

Brytyjska ekipa postawiła na młodych zawodników. Gus Greensmith jako jedyny zaliczy pełny sezon startów. W drugiej Fieście będą się zmieniać Teemu Suninen i Adrien Fourmaux. Francuz zaliczy także sezon w WRC2. Za kierownicą Fiesty Rally2 pojawi się już na trasach Rajdu Monte Carlo.

Wspaniale będzie wrócić do Fiesty WRC. Wszyscy wiemy, jak trudne mamy czasy i chcę podziękować zespołowi za nieustające wsparcie i możliwość pokazania, na co mnie stać w tym roku. Zobaczymy, ile rajdów uda się zaliczyć. Będę ciężko pracował, by dać z siebie wszystko i zapewnić dobre wyniki na każdej imprezie – mówił Suninen.

Jestem naprawdę dumny mogąc reprezentować M-Sport i niezmiernie wdzięczny za możliwość zaliczenia pełnego sezonu. To było moje marzenie odkąd byłem małym chłopcem. Naprawdę nie mogę doczekać się startu – komentował Greensmith.

Czeka mnie nowy sezon z nowymi celami. To kolejna fantastyczna okazja dla mnie. Chcę podziękować Malcolmowi, Richowi i całemu zespołowi za danie mi tej szansy. Chcę jak najlepiej wykorzystać całe doświadczenie, które rozszerzę w tym roku – dodał Fourmaux.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News