Kolejny weekend z Ecumaster Super S Cup za nami. Emocji nie brakowało!

Tradycyjnie już wyścig długodystansowy zakończył rywalizację w wyścigowym weekendzie Ecumaster Super S Cup. Kierowcy Mini kolejny raz nie zawiedli swoich kibiców.

Kolejny weekend z Ecumaster Super S Cup za nami. Emocji nie brakowało!
Podaj dalej

Walka na sekundy

Dwugodzinna rywalizacja zaczęła się po godzinie 16:00 i kibice mogli śledzić zacięty bój na sekundy. Ostatecznie o losach wyścigu zadecydowało mniej niż dziesięć sekund.

Walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się między dwoma duetami, które ostatecznie dzieliło osiem sekund. Lepsi byli Tomasz Pawlaczyk i Jakub Kojder, a niższy stopień podium wywalczyli Adam Karkuszewski i Bartosz Alejski, co z pewnością nie jest ujmą.

Kolejne cztery załogi zdołały pokonać okrążenie Toru Poznań 54 razy. Na najniższym stopniu podium sklasyfikowano Tomasza Augustyniaka i Nikodema Wiśniewskiego. Dwanaście sekund słabsi byli Damian Stachowiak i Adam Dębicki, a kolejne jedenaście sekund stracili Toon Knapen i Michał Molski. Michał Walczak-Makowiecki i Damian Lempart zamknęli czołową szóstkę.

53 okrążenia zdołali przejechać Grzegorz Stępień i Maciej Szewczyk oraz Konrad Nowak-Ignatowski i Artur Gawryluk. Na 33 okrążeniu po nieco ponad godzinie jazd rywalizację zakończyli Jerzy Drabent i Szymon Nowak.

Szansa również dla Ciebie!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś, by poznać smak sportowej rywalizacji i spróbować swoich sił w wyścigach, masz taką okazję. Na październikowy finał organizatorzy cyklu dysponują jednym wolnym samochodem, który możesz wynająć. Z pewnością walka na Torze Poznań zapewni ci emocji i wspomnień, które pozostaną z Tobą do końca życia.

Wydawać mogłoby się, że taki start kosztuje majątek. Nic z tych rzeczy! Koszt startu na Torze Poznań to 15900 zł netto. Jeśli nie masz licencji wyścigowej organizator pomoże Ci ją zdobyć, byś mógł powalczyć już w październiku!

Przeczytaj również