Jennifer Aniston umówi się z szefem Hyundaia?

Jennier Aniston, gwiazda Hollywood umówi się z szefem motorsportowego działu Hyundaia. Konieczna jest jednak jedna rzecz. Koreańska marka w ostatniej rundzie rajdowych mistrzostw świata musi odrobić 47 punktów straty do Toyoty.

Jennifer Aniston umówi się z szefem Hyundaia?
Podaj dalej

Randka z Aniston jak mistrzowski tytuł

Przed Hyundaiem stoi niezwykle trudne zadanie podczas Rajdu Monzy. Przed finałem sezonu marka traci do prowadzącej w klasyfikacji zespołów Toyoty 47 punktów, podczas gdy do zdobycia zostały 52 punkty. Andrea Adamo szanse na tytuł ocenia jednak bardzo realnie.

Powiedziałbym jej [Aniston-red.], że jestem miłym Włochem z pięknymi zielonymi oczami i jestem bardzo czarujący. Mam większe szanse na zdobycie numeru telefonu Jennifer Aniston, zadzwonienie do niej, umówienie się na kolacje i otrzymanie zgody na spotkanie, niż na zwycięstwo w mistrzostwach zespołów – mówił Adamo dla DirtFisha.

Problem w tym, że nie mam numeru telefonu, ale spróbuję. By zadzwonić potrzebny jest telefon komórkowy. Otrzymałem takowy w Hiszpanii. Teraz czas znaleźć numer Jennifer Aniston. Gdy go zdobędę zadzwonię i przedstawię się. Nie mogę udawać, że mnie zna! Jeśli powie, że jest zajęta, zrozumiem. W życiu musisz próbować – dodał.

Thierry Neuville liderem Rajdu Katalonii

Mistrzowska matematyka

Żaden z kierowców Hyundaia nie ma już szans na indywidualny tytuł. Najwyżej sklasyfikowany kierowca koreańskiej marki: Thierry Neuville, traci do liderującego Sebastiena Ogiera 45 punktów. Do zdobycia we Włoszech jest maksymalnie 30 punktów.

W klasyfikacji zespołów jednak Hyundai zachowuje cień szans na tytuł. We Włoszech można zdobyć 52 punktów, a obie ekipy dzieli 47 punktów. Odrobienie takiej straty wydaje się wręcz niemożliwe, ale dopóki są szanse trzeba walczyć. Jeśli kierowcy Hyundaia wywalczą dublet oraz podwójnie wygrają Power Stage, to zawodnikom Toyoty wystarczy tylko sześć punktów do przypieczętowania tytułu. Można je zdobyć za siódme miejsce w rajdzie lub za ósmą i dziewiątą pozycję.

Sebastien Ogier - Rajd Monte Carlo 2021

Jeśli wszystkie załogi Toyoty będą miały problemy i nie znajdą się w czołowej dziesiątce imprezy, wystarczy, że na Power Stage zabiorą punkty swoim rywalom. Wystarczy wówczas zwycięstwo na Power Stage lub kombinacja drugiego i piątego miejsca przy możliwie maksymalnej zdobyczy Hyundaia.

Rajd Monzy zaplanowano w dniach 18-21 listopada. Zawodnicy zmierzą się z szesnastoma odcinkami specjalnymi o łącznej długości 253,18 km.

Przeczytaj również