Historia jednego zakrętu, czyli dlaczego opis w rajdach jest tak ważny

Historia jednego zakrętu, czyli dlaczego opis w rajdach jest tak ważny

Podaj dalej

Rajdy samochodowe w przeciwieństwie do wyścigów są dyscypliną motorsportu, w której na trasie rywalizują dwie osoby i sukces zależy od dobrej współpracy między nimi. Co się dzieje, gdy ta współpraca nie układa się?

Dobry opis to podstawa

Wszyscy kierowcy zgodnie przyznają, że dobry opis jest podstawą walki o zwycięstwo. Bez niego nie ma szans na uzyskanie pozytywnego rezultatu. Co więcej błąd w opisie może przyczynić się do sytuacji, jaka miała miejsce na Rally Pskov.

W rundzie mistrzostw Rosji na trasie pojawił się długi lewy zakręt, który większość załóg opisało zbyt ambitnie i powstał kolejny film z „historią jednego zakrętu”.

RALLY PSKOV: 😳 Compilation of clips from a tricky little left-hander on Rally Pskov 2020 in Russia recently! 🇷🇺 Video via Sergei Remennik on Instagram

Gepostet von Rallying UK am Sonntag, 18. Oktober 2020

Rajd wygrał Nikołaj Griazin pilotowany przez Jarosława Fedorowa w Skodzie Fabii R5. O potędze rosyjskiej motoryzacji świadczy fakt, że drugie miejsce wywalczył duet Woronow/Pozern, który skorzystał z Łady Granty Proto. Do triumfu zabrakło im jedynie 1,3 sekundy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News